Ceny na telewizor Philips 43PUS8007 43 "
Wideo 1Zdjęcia 2 | od 2 185 do 2 424 zł Przekątna ("): 43; System operacyjny: Android TV 11; Powłoka: błyszcząca (antyrefleksyjna); Rozdzielczość (px): 3840x2160; Częstotliwość odświeżania (Hz): 60; Obsługa HDR: HDR10+, Dolby Vision; Moc dźwięku (W): 20; Liczba głośników (szt.): 2; Tuner cyfrowy: DVB-T2 (telewizja naziemna) |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Telewizor Philips 43PUS8007/12 LED 43'' 4K SmartTV | 2 390 zł |
Telewizor Philips 43PUS8007 Smart. Technologia Ambilight | 2 185 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! Philips 43PUS8007/12 - PACZKOMAT, POCZTA, KURIER | 2 398 zł |
Philips 43PUS8007/12 43"4K UHD Android TV | 2 424 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!