Ceny na obiektyw Pentax 11-18mm f/2.8* HD DA
od 5 999 do 6 799 zł Typ obiektywu: szerokokątny; Bagnet (mocowanie): Pentax K; Ogniskowa (mm): 11 - 18; Wartość przysłony: f/2.8; Przysłona, min: 22; Rozmiar matrycy: APS-C; Napęd autofokusa: silnik ultradźwiękowy; Odporność na pył i wilgoć; |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
PENTAX Objectif 11-18mm f/28 DA HD ED DC AW 12345 | 6 558 zł |
Pentax 11-18 mm f/2.8 ED DC AW (w magazynie!) - Dostawa GRATIS! | 5 999 zł |
Obiektyw Pentax HD PENTAX-DA☆ 11-18mm f/2.8 ED DC AW - Raty , Darmowa dost | 6 799 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!