Ceny na Panasonic DC-S5 body
Wideo 17Zdjęcia 8 | od 5 999 do 6 799 zł Wielkość matrycy: full frame; Efektywna liczba Mpx: 24; Ręczne ustawianie ostrości; Stabilizacja obrazu: z przesunięciem matrycy; Pomiar balansu bieli; Autobracketing; Wizjer: elektroniczny; Zdjęcia seryjne (kl./s): 7; Wyświetlacz ("): 3; Dotykowy ekran; Obrotowy wyświetlacz; 2 sloty na karty pamięci |
20-60 mmbody |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Panasonic DC-S5 Aparat fotograficzny Bezlusterkowy | 6 799 zł |
Bezlusterkowiec Panasonic Lumix S5 (body) - Raty , Darmowa dostawa | 5 999 zł |
Aparat Panasonic Lumix S5 body | 6 248 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!