Ceny na OPPO Reno8 256 GB
Wideo 5Zdjęcia 12 | od 1 199 do 2 999 zł Jasny przykład solidnego smartfona klasy średniej. Model wychodzi naprzeciw użytkownikowi ekranem AMOLED o przekątnej 6,4 cala z nieco podwyższoną częstotliwością odświeżania do 90 Hz. Powierzchnię wyświetlacza pokryto hartowanym szkłem Gorilla Glass v5. Ponadto skaner linii papilarnych został wbudowany bezpośrednio w ekran, aby odblokować smartfon za pomocą odcisku palca. Model napędza ośmiordzeniowy procesor MediaTek Dimensity 1300. Pamięć RAM to tutaj 8 GB standardu LPDDR4x, pojemność standardowego przechowywania danych to 256 GB. W konstrukcji urządzenia nie ma gniazda na karty rozszerzeń. OPPO Reno8 256GB wyposażony w potrójny aparat główny, składający się z głównego sensora obrazu 50MP, ultraszerokokątnego 8MP i modułu makro 2MP. Selfie i wideorozmowy to prerogatywa przedniego aparat...u 32 MP z obiektywem w wyspowym otworze ekranu. Autonomiczną pracę urządzenia zapewnia akumulator o pojemności 4500 mAh z funkcją szybkiego ładowania 80 W z wykorzystaniem technologii Oppo SuperVOOC. To nie żart, od zera do 50% bateria jest ładowana w zaledwie 11 minut, a do pełna - w około 28 minut. Dopełnieniem obrazu zgodnie z modelem jest aktualna komunikacja bezprzewodowa: chip NFC, Wi-Fi 6, Bluetooth v 5.3. |
Sortowanie |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
OPPO Reno8 Smartfon MediaTek Dimensity 1300 5G 64" 90Hz ekran AMOLED tylny | 1 899 zł |
Smartfon Oppo Reno 8 5G 8/256GB Złoty | 1 438 zł |
Smartfon Oppo Smartfon OPPO Reno 8 Pro 5G - 8/256GB złoty | 1 228 zł |
Smartfon Oppo Reno 8, 5G, 8/256 GB, czarny | 1 259 zł |
Oppo Reno8 5G Dual Sim 8GB RAM 256GB - Gold | 2 999 zł |
Smartfon Oppo Reno 8 5G 8/256GB Złoty - DARMOWY PACZKOMAT OD 799zł | 1 229 zł |
OPPO Reno 8 5G 8/256GB Shimmer Gold | 1 199 zł |
Oppo Reno 8 8/256GB Tęczowy | 1 199 zł |
OPPO Smartphone Reno8 5G DS- Bezpłatny telefon komórkowy 8GB256GB Aparat f | 1 485 zł |
Oppo Reno8 5G 256GB/8GB Dual SIM Dorado 6045943 | 1 297 zł |
Oppo Reno 8 5G Dual Sim 256GB/8GB Negro 6045942 | 1 858 zł |
OPPO Reno 8 smartfon 256 GB 64" 8 GB RAM złoty PRO0457723 | 1 586 zł |
Smartfon Oppo Reno 8, 5G, 8/256 GB, złoty | 1 259 zł |
Oppo Reno8 5G Dual Sim 8GB RAM 256GB - Black | 2 999 zł |
OPPO Reno 8 5G 8/256GB Shimmer Black | 1 199 zł |
Smartfon Oppo Reno 8 5G 8/256GB Złoty | 1 250 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! Smartfon Oppo Reno 8 5G 8/256GB Złoty - PACZKOMAT, POC | 1 338 zł |
Smartfon Oppo Reno 8 5G 8/256GB Złoty | 1 376 zł |
OPPO Reno 8 5G 8/256GB Czarny | 1 199 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!