Ceny na OPPO Reno6 Pro 256 GB / 12 GB
Wideo 8Zdjęcia 11 | od 1 450 do 3 426 zł „Twardy” smartfon na poziomie sub-flagowym z poważnym roszczeniem do sukcesu wśród „kolegów z klasy”. Pierwszy plus w karmie modelu to panel AMOLED jako ekran. Ma przekątną 6,5 cala, pokazuje obraz w rozdzielczości 2400x1080 pikseli, ma częstotliwość odświeżania 90 Hz. Cechą korony wyświetlacza są zakrzywione krawędzie z lekkim napływem na boczne powierzchnie korpusu urządzenia. Szybki i czuły optyczny skaner linii papilarnych jest zainstalowany w warstwie pod-ekranowej na przednim panelu gadżetu. Pod względem sprzętowym OPPO Reno6 Pro 256 GB / 12 GB zbliżył się do flagowców. Jest uzbrojony w topowy procesor mobilny Snapdragon 870 5G, wspierany przez wydajną grafikę Adreno 660. Smartfonowi brakuje tylko gniazda na rozszerzenie pamięci. Fotograficzne ambicje gadżetu są na łasce głównego, po...czwórnego aparatu z wiodącym 64-megapikselowym przetwornikiem obrazu Sony IMX766. Obok niego znajduje się ultraszeroki teleobiektyw 16 MP, 13 MP i czujnik 2 MP do rozmycia tła. Bateria smartfona o pojemności 4500 mAh ładowana jest mocą 65 W przez grupę stykową symetrycznego złącza USB C. Oczywiście na wyposażeniu urządzenia nie zabrakło też przyjemnych drobiazgów w postaci modułu NFC , szóste Wi-Fi i obsługa sieci 5G. |
Sortowanie |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
OPPO RENO 6 Pro 5G 12/256GB Grafitowy CPH2247 | 3 426 zł |
Smartfon Oppo Reno 6 Pro, 5G, 256 GB, niebieski | 1 816 zł |
OPPO Reno 6 Pro 5G 12/256GB Grafitowy | 1 450 zł |
Smartfon Oppo Reno 6 Pro, 5G, 256 GB, szary | 1 480 zł |
Smartfon Oppo Reno 6 Pro, 5G, 256 GB, niebieski | 1 858 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!