Ceny na OPPO Reno5 Z 128 GB / 8 GB
Wideo 15Zdjęcia 8 | od 1 152 do 1 399 zł Przyzwoity smartfon klasy średniej z przyzwoitą bronią pokładową i sprzętową. Z wyglądu model spotyka się z 6,43-calowym wyświetlaczem AMOLED o zwykłej rozdzielczości FullHD+ (2400x1080 pikseli) i standardowym „hercu” 60 kl./s. Częstotliwość reakcji ekranu na dotyk wynosi 180 Hz. OPPO Reno5 Z został wyposażony w wbudowany skaner linii papilarnych, a w przednim panelu urządzenia wykonano zgrabny okrągły otwór na przedni obiektyw aparatu 16 MP. Pod skrzydłem głównego modułu fotograficznego urządzenia skoncentrowane są cztery czujniki obrazu: wiodący 48 MP, ultraszerokokątny 8 MP, czujnik makro 2 MP i moduł pomocniczy 2 MP do rozmywania tła. Na czele platformy sprzętowej smartfona stoi ośmiordzeniowy procesor MediaTek Dimensity 800U z wbudowanym modemem 5G. Z modelem i ilością pamięci wszystk...o jest w porządku - 8 GB RAM i 256 GB miejsca we wbudowanym dysku. Ale nie zadziała rozszerzenie pojemności standardowej pamięci, ponieważ smartfon nie ma gniazda na karty pamięci. Pojemność baterii smartfona to 4310 mAh. Obsługuje szybkie ładowanie 30W VOOC Flash Charge. Telefon jest dostarczany z preinstalowanym systemem operacyjnym Android 11 i autorskim dodatkiem ColorOS 11.1. |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Smartfon Oppo Reno 5 Z 5G 8/128GB Niebiesko-fioletowy (CPH2211BL) | 1 197 zł |
OPPO Reno5 Z 5G Czarny | 1 399 zł |
Smartfon Oppo Reno 5 Z, 8/128 GB, fioletowy | 1 152 zł |
OPPO Reno5 Z 5G Niebieski | 1 399 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!