Ceny na OPPO Find X5 256 GB / 8 GB
Wideo 11Zdjęcia 20 | od 1 578 do 2 969 zł Potężny smartfon z naciskiem na zaawansowane możliwości fotograficzne dzięki potrójnemu aparatowi głównemu, stworzony we współpracy z Hasselbladem. Tylna kamera urządzenia mobilnego jest wykonana zgodnie ze schematem 50 + 50 + 13 MP. Główny moduł w nim posiada system optycznej stabilizacji obrazu, a całość obrazu harmonijnie uzupełnia teleobiektyw z podwójnym zoomem i ultraszerokokątnym. Aby poprawić jakość zdjęć nocnych i nagrywania wideo w rozdzielczości 4K, „pod maską” smartfona zainstalowano neuronowy procesor MariSilicon X. Ogólnie rzecz biorąc, OPPO Find X5 256 GB / 8 GB jest zasilany przez topowy ośmiordzeniowy chipset Snapdragon 888 ., o przekątnej 6,55 cala, rozdzielczości 2400x1080 pikseli i częstotliwości odświeżania 120 Hz. Powierzchnię wyświetlacza pokryto hartowanym szkłem Go...rilla Glass Victus. W wyspowym otworze ekranu umieszczono obiektyw aparatu do selfie o rozdzielczości 32 MP. Elektroniczne podzespoły smartfona zasila akumulator o pojemności 4800 mAh z obsługą szybkiego ładowania przewodowego 80 W oraz technologią ładowania bezprzewodowego 30 W, która działa w obu kierunkach. |
Sortowanie |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Oppo Find X5 5G - Smartphone 256GB 8GB RAM Dual Sim White CPH2307 | 1 682 zł |
Smartfon Oppo Find X5 5G 8/256GB Biały (6042679) | 1 630 zł |
Oppo Find X5 8/256GB Biały | 1 578 zł |
Oppo Find X5 5G - Smartphone 256GB 8GB RAM Dual Sim White Oppo Find X5 5G | 1 968 zł |
Oppo Find X5 5G - Smartphone 256GB 8GB RAM Dual Sim White 7300615 | 2 957 zł |
Oppo Find X5 5G - Smartphone 256GB 8GB RAM Dual Sim Black 6042678AV | 2 162 zł |
Oppo Find X5 5G - Smartphone 256GB 8GB RAM Dual Sim Black CPH2307 | 2 969 zł |
OPPO Find X5 smartfon potrójny aparat 50 MP akumulator 4800 mAh z szybkim | 1 666 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!