Ceny na OPPO Find X3 Pro 256 GB / 12 GB
Wideo 21Zdjęcia 12 | od 1 889 do 4 485 zł Duży i drogi flagowiec fotograficzny o najwyższej wydajności na wszystkich frontach. Model ma 6,7-calowy 10-bitowy panel AMOLED o najwyższej rozdzielczości wyświetlania 3216x1440 pikseli, częstotliwości odświeżania 120 Hz i zakrzywionych bokach. Specyfikacje wyświetlacza zapewniają 100% pokrycie przestrzeni kolorów DCI-P3. Dodatkowo zastosowano technologię przetaktowywania czujnika O-Sync, która zwiększa szybkość synchronizacji między ekranem a procesorem, oferując bardziej czułą reakcję na dotyk. OPPO Find X3 Pro jest zasilany przez topowy procesor mobilny Snapdragon 888 5G. Smartfon otrzymał 12 GB pamięci RAM (typ LPDDR5), 256 GB pamięci stałej (standard UFS 3.1). Główny nacisk w modelu położono na główny quad kamera. Czołowe i szerokokątne moduły z jego składu mają rozdzielczość 50 MP....Obrazu dopełnia teleobiektyw 13 MP z podwójnym zoomem oraz mikromoduł 3 MP (kamera-mikroskop o powiększeniu 60x). Smartfon robi zdjęcia selfie na obiektywie przedniego aparatu o rozdzielczości 32 MP. „Paszport” modelu obejmuje ochronę przed kurzem i wilgocią IP68, listę pozytywnych cech urządzenia wspiera najnowsza generacja komunikacji bezprzewodowej (m.in. Wi-Fi 6E i Bluetooth v 5.2). Urządzenie posiada baterię 4500 mAh z szybkim ładowaniem przewodowym (65 W) i obsługuje szybkie ładowanie bezprzewodowe (30 W). |
Sortowanie |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Oppo Find X3 Pro Telefon Komórkowy Czarny 256 GB 5991348 | 1 889 zł |
Smartfon Oppo Find X3 Pro 5G 8/256GB Niebieski (FINDX3PRO5G256BLUE) | 2 097 zł |
OPPO Find X3 Pro 5G - 12 GB RAM i 256 GB pamięci SIM smartfon bez karty SI | 2 383 zł |
OPPO Find X3 PRO - Blue Sbloccato Senza Branding CPH2173 | 4 485 zł |
Oppo Find X3 Pro 5G 12 GB/256 GB Blue EU OPPOFINDX3PRO12256BLUEEU | 2 121 zł |
Oppo Find X3 Pro 5G 12 GB / 256 GB Black EU OPPOFINDX3PRO12256BLACKEU | 2 648 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!