Ceny na OPPO Find X3 Lite 128 GB / 8 GB
Wideo 19Zdjęcia 13 | od 1 215 do 2 695 zł Smartfon reprezentuje flagową rodzinę OPPO Find X3, łącząc niektóre możliwości starszych modeli z niższą ceną. W efekcie otrzymujemy urządzenie ze średniej półki cenowej, atrakcyjne w wyglądzie i z dobrym zestawem funkcji. Spełnia szklany korpus z metalową ramką i niewielką grubością 7,9 mm, a także 6,4-calowy wyświetlacz AMOLED o rozdzielczości 2400×1080 pikseli, zwiększonej częstotliwości odświeżania 90 Hz i podekranowym skanerze linii papilarnych. W przypadku przedniego aparatu 32 MP na wyświetlaczu znajduje się okrągłe wycięcie. Komora główna jest prosta, ale gustowna: prostokątny blok z czterema modułami w środku. Na czele stoi 64-megapikselowy sensor, wspomagany 8-megapikselowym obiektywem ultraszerokokątnym, a dopełnieniem są aparaty makro i mono o rozdzielczości 2 megapikseli. „Ser...cem” OPPO Find X3 Lite jest procesor Qualcomm Snapdragon 765G z obsługą 5G. Nie żałowali pamięci - pojemność operacyjna to 8 GB, wbudowana 128 GB. Niestety nie ma gniazda na kartę pamięci. Ale na miejscu jest chip NFC i gniazdo 3,5 mm na słuchawki przewodowe, które zgubili inni przedstawiciele rodziny Find X3. Kolejną mocną stroną smartfona jest jego autonomia. Dokładniej bateria nie jest zbyt duża - 4300 mAh, ale obsługuje szybkie ładowanie o pojemności aż 65 watów. Zaledwie 5 minut przy gniazdku wydłuży żywotność baterii o 4 godziny, a pełne naładowanie zajmie 35 minut. Producent nie zaoszczędził też na pakiecie: oprócz ładowarki dostajesz słuchawki i etui ochronne. |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Oppo X3 Lite 5G Dual 128GB 8GB RAM Starry Black 4866 | 1 955 zł |
Oppo Find X3 Lite 5g 8gb/128gb 6.43´´ Niebieski 5988313 | 2 695 zł |
Oppo Find X3 Lite 8/128GB ColorOS astral blue 5988313 | 1 250 zł |
Oppo - Smartphone Find X3 Lite - 64" FHD - 5G - 8/128GB - Czarny 5988312 | 1 215 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!