Ceny na OPPO Find N2 Flip 256 GB / 8 GB
Wideo 11Zdjęcia 16 | od 2 997 do 4 799 zł Charakterystyka wyświetlacza: wyświetlacz ("): 6.8; rozdzielczość ekranu: 2640x1080; Ochrona ekranu: Gorilla Glass Victus; ОС: Android 13; Model procesora: Dimensity 9000+; Procesor (GHz): 3.35; GPU: ARM Mali-G710 MC10; Pamięć RAM (GB): 8; Typ RAM: LPDDR5; Pamięć (GB): 256; Slot na karty pamięci: brak |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
OPPO Find N2 Flip 5G Czarny | 4 799 zł |
OPPO Find N2 Flip 8/256GB Czarny | 2 997 zł |
OPPO Find N2 Flip 5G Fioletowy | 4 799 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!