Ceny na OPPO A76 128 GB / 4 GB
Wideo 13Zdjęcia 9 | od 963 do 1 487 zł Średniej klasy smartfon z systemem ColorOS 11.1 opartym na systemie operacyjnym Android 11. Ekran IPS o przekątnej 6,56 cala rozłożył się niemal na całej płaszczyźnie przedniego panelu urządzenia mobilnego. W lewym górnym rogu wyświetlacza widać „dziurkę” pod obiektywem aparatu do selfie 8 MP. Na innych frontach ekran gadżetu charakteryzuje się rozdzielczością wyświetlanego obrazu HD + (1612x720 pikseli) i częstotliwością odświeżania 90 Hz. Na czele sprzętowej platformy modelu stoi ośmiordzeniowy procesor Snapdragon 680. Smartfon otrzymał 4/128 GB pamięci z możliwością rozszerzenia pojemności zwykłego dysku osobną kartą microSD. Akumulator OPPO A76 128 GB/4 GB 5000 mAh ma obsługiwać szybkie ładowanie 33 W (do 50% w około 26 minut). Główny aparat smartfona jest podwójny – pod jego skrzydłem...znalazły schronienie czujniki obrazu 13 + 2 MP. W zależności od rynku sprzedaży model może być dostarczony z chipem NFC lub bez niego. Smartfon ma też boczny skaner linii papilarnych. |
Sortowanie |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
OPPO Smartfon A76 Qualcomm Snapdragon 680 656" AMOLED 90 Hz 13 MP 2 MP apa | 1 000 zł |
Smartfon Oppo A76 4/128GB Czarny (CPH2375B) | 1 026 zł |
Smartfon Oppo A76, 128 GB, | 1 051 zł |
OPPO A76 167 cm 656" Dual SIM Android 11 4G 128 GB 5000 mAh Czarny OPPO-60 | 1 135 zł |
OPPO A76 4/128 czarny 7306635 | 963 zł |
Smartfon Oppo A76, 128 GB, | 1 068 zł |
Emaga Smartfony Oppo A76 Czarny 6,56' 1 TB 128 GB Octa Core 4 GB RAM | 1 487 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!