Ceny na OPPO A57s 64 GB / 4 GB
Wideo 26Zdjęcia 17 | od 500 do 1 000 zł Niedrogi smartfon z szybkim ładowaniem baterii, dźwiękiem stereo i wbudowanym modułem NFC. Wśród niedrogich „koledzy żołnierzy” model wyróżnia się obsługą 33-watowego przewodowego ładowania akumulatora o pojemności 5000 mAh. Kolejną zauważalną cechą charakteru urządzenia są płaskie boczne krawędzie obudowy. OPPO A57s 64GB został wyposażony w ekran IPS o przekątnej 6,56 cala i rozdzielczości HD+ (1612x720 pikseli). Częstotliwość odświeżania wyświetlacza jest standardowa - 60 Hz. Chipset w smartfonie jest formalnie gamingowy (MediaTek Helio G35), ale w rzeczywistości należy do poziomu podstawowego i raczej nie poradzi sobie z aplikacjami intensywnie korzystającymi z zasobów. Ilość pamięci RAM na pokładzie urządzenia mobilnego to 4 GB, a pojemność standardowego dysku na dane to 64 GB. Aby roz...szerzyć pojemność pamięci wewnętrznej, przewidziano hybrydową tacę na kartę SIM lub microSD. Robi zdjęcia smartfonem podwójnym tylnym aparatem 50 + 2 MP, autoportrety mają za zadanie „zatrzasnąć” przednią kamerę 8 MP w wycięciu wyświetlacza w kształcie łzy. Urządzenie identyfikuje właściciela za pomocą odcisku palca za pomocą skanera linii papilarnych w bocznym przycisku zasilania. |
64 GB / 4 GB128 GB / 4 GB |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Smartfon OPPO A57s 4/64GB 6.56" Czarny CPH2385 | 800 zł |
Smartfon Oppo A57s, 5000 mAh, 4 GB+64 GB, czarny | 799 zł |
Smartfon OPPO A57s 4+64, czarny | 699 zł |
Telefon OPPO A57s 4/64 GB (czarny) | 754 zł |
Oppo A57s 4/64GB Czarny | 500 zł |
Smartfon OPPO A57s 4/64GB, niebieski | 514 zł |
Smartfon OPPO A57s 4/64GB, niebieski | 1 000 zł |
Smartfon OPPO A57S Niebieski | 857 zł |
Smartfon OPPO A57S czarny | 782 zł |
OPPO A57s 4/64GB niebieski - darmowy odbiór w 22 miastach i bezpłatny zwro | 555 zł |
Oppo A57s 4/64GB Niebieski | 555 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!