Ceny na OPPO A54 5G 64 GB (CPH2195)
Wideo 41Zdjęcia 8 | od 579 do 1 845 zł Stosunkowo niedrogi smartfon z obsługą sieci komórkowych nowej ery 5G. Taka możliwość jest podyktowana zastosowaniem ośmiordzeniowego procesora Snapdragon 480 z wbudowanym modemem 5G. Ponadto smartfon ma 4 GB RAM-u i 64 GB pamięci nieulotnej. W przypadku braku wolnego miejsca w pamięci wewnętrznej przewidziano dedykowane gniazdo na kartę rozszerzeń microSD, która znajduje się oddzielnie od dwóch kart SIM. Ekran OPPO A54 5G 64GB oparty jest na podłożu matrycowym LTPS, charakteryzującym się przekątną 6,5 cala i rozdzielczością transmitowanego obrazu Full HD+ (2400x1080 pikseli). Aparat modelu ma przedrostek „quad”. Główny fotomoduł urządzenia składa się z 48 + 8 + 2 + 2 MP sensorów. Do robienia autoportretów i wideorozmów w otworze wyspowym ekranu znajduje się przedni aparat 16 MP. Jednocześ...nie smartfon wyposażono w moduł NFC, boczny skaner linii papilarnych, pojemną baterię dokładnie 5000 mAh ze standardową mocą ładowania 10 watów. Wyjście słuchawkowe 3,5 mm znajduje się na spodzie obudowy urządzenia. |
Sortowanie |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
OPPO A54 5G - 4 GB RAM 64 GBRozszerzalna pamięć SIM Free Smartphone ekran | 1 845 zł |
Smartfon Oppo A54 5G 4/64GB Fantastic Purple | 579 zł |
Oppo A54 5G 4/64GB Czarny | 579 zł |
Oppo A54 5G 4/64GB ColorOS fluid black 5990539 | 1 001 zł |
Oppo A54 5G 4/64GB ColorOS fantastic purple 6327507 | 1 094 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!