Ceny na OnePlus 10 Pro 128 GB / 8 GB
Wideo 28Zdjęcia 9 | od 1 996 do 4 099 zł Topowy smartfon „z maksymalną prędkością”, będący w stanie konkurować na równych warunkach z najlepszymi telefonami komórkowymi w branży smartfonów w momencie premiery urządzenia. W centrum OnePlus 10 Pro 128 GB znajduje się duży ekran o przekątnej 6,7 cala na podłożu Fluid AMOLED. Mocne strony wyświetlacza to rozdzielczość emitowanego obrazu Quad HD+ (3216x1440 pikseli), dynamiczna częstotliwość odświeżania od 1 do 120 Hz, zaokrąglone krawędzie boczne. W warstwie podekranowej na przednim panelu znajduje się responsywny skaner linii papilarnych. Aby bez obaw uruchamiać najcięższe aplikacje i wszelkie nowoczesne gry, smartfon został wyposażony we flagowy ośmiordzeniowy procesor Snapdragon 8 Gen 1. Zaawansowany system chłodzenia ma na celu chłodzenie jego „gorącego zapału”. Smartfon ma 8 GB...pamięci RAM LPDDR5 i 128 GB pamięci UFS 3.1. w konstrukcji gadżetu nie ma gniazda rozszerzenia pamięci. Na ogromnej płycie potrójnego aparatu głównego urządzenia dumnie widnieje napis Hasselblad. Ogólnie rzecz biorąc, tylny fotomoduł urządzenia składa się z głównego czujnika obrazu 48 MP, ultraszerokokątnego obiektywu 50 MP z polem widzenia około 150 °, stabilizowanego teleobiektywu 8 MP z zoomem optycznym 3,3x. Akumulator o pojemności 5000 mAh tego modelu obsługuje ultraszybkie ładowanie przewodowe 80 W (100% w 32 minuty) i szybkie ładowanie bezprzewodowe 50 W (do 100% w 47 minut). |
128 GB / 8 GB256 GB / 12 GB / Dual |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
OnePlus 10 Pro 5G 128GB/8GB - Volcanic Black | 4 099 zł |
Smartfon OnePlus 10 Pro 5G 8/128GB Czarny (5011101934) | 2 245 zł |
Smartfon Oneplus 10 Pro, 5G, 8/128 GB, czarny | 2 671 zł |
OnePlus 10 Pro 5G Dual Sim 8GB RAM 128GB - Volcanic Black | 2 097 zł |
OnePlus 10 Pro 5G 8/128GB Volcanic Black | 1 999 zł |
OnePlus 10 Pro 8/128GB Czarny | 1 996 zł |
Smartfon Oneplus 10 Pro, 5G, 8/128 GB, czarny | 2 322 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!