Ceny na kosiarkę Oleo-Mac GV 48TK AllRoad 4 (66119213E1)
Zdjęcia 3 | od 1 749 do 2 186 zł Wysokiej klasy kosiarka z silnikiem benzynowym i samojezdnym podwoziem. Urządzenie ta ma zwiększoną wydajność dzięki zastosowaniu nowoczesnego silnika spalinowego o mocy 4,5 KM. Model jest w stanie kosić ścieżkę o szerokości 46 cm Urządzenie pozwala nie tylko na koszenie, ale również na mulczowanie skoszonej trawy. W razie potrzeby można skorzystać z wysypiska bocznego, które umożliwi jednoczesne nawożenie terenu ściółką. Kosiarka Oleo-Mac GV 48TK AllRoad 4 posiada napęd na tylne koła. Teraz użytkownik nie musi pchać do przodu 32-kilogramowej jednostki. Modelka porusza się po terenie samodzielnie. Skoszona trawa jest zbierana w pojemniku. Kosz na trawę może pomieścić do 70 litrów. Poziom napełnienia pojemnika można kontrolować za pomocą specjalnego wskaźnika. Podczas pielęgnacji trawnika b...ędzie możliwość regulacji wysokości koszenia. Trawa jest przycinana na wysokość 28-75 mm, w sumie dostępnych jest pięć stopni regulacji. Wysokość koszenia regulowana jest na każdym kole z osobna. Konstrukcja kosiarki wykorzystuje niezawodną stalową ramę. To potężne i funkcjonalne urządzenie, dzięki któremu będzie można szybko i skutecznie zadbać o każdy obszar. |
3300 W4780 W |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kosiarka spalinowa Oleo-Mac GV 48 TK Allroad 4 E (66119231E5) | 1 939 zł |
Oleo-Mac/Victus Oleo-mac kosiarka spalinowa z napędem gv 48 tk allroad 4 e | 2 186 zł |
Kosiarka spalinowa z napędem OLEO-MAC GV 48 TK ALLROAD4 E | 1 799 zł |
Oleo Mac Gv48 Tk Allroad 4 Kosiarka Spalinowa Do Trawy Z Napędem 5.5Km 180 | 1 749 zł |
OLEO MAC GV48 TK ALLROAD 4 E KOSIARKA SPALINOWA DO TRAWY Z NAPĘDEM 5.5KM P | 1 749 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!