Ceny na Nubia Red Magic 8S Pro 256 GB / 12 GB
Zdjęcia 8 | od 3 399 do 4 050 zł Charakterystyka wyświetlacza: wyświetlacz ("): 6.8; rozdzielczość ekranu: 2400x1080 (20:9); Ochrona ekranu: Gorilla Glass v5; Stosunek wyświetlacza do obudowy (%): 89; DCI-P3; ОС: Android 12.0; Model procesora: Snapdragon 8+ Gen 2; Procesor (GHz): 3.36; GPU: Adreno 740; Pamięć RAM (GB): 12 |
Sortowanie |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Smartfon NUBIA Red Magic 8S Pro 12/256GB 5G 6.8" 120Hz Szary NX729JS 12GB | 3 749 zł |
Smartfon Nubia Redmagic 8S Pro 5G 12/256GB Srebrny (NX729JS/12GB) | 3 991 zł |
Smartphone Nubia Redmagic 8S Pro 5G 12/256GB (Midnight) | 3 999 zł |
Smartfon Nubia Redmagic 8S Pro 5G 12/256GB Platynowy | 4 050 zł |
Nubia Redmagic 8S Pro 5G 12/256GB Platinum | 3 399 zł |
Nubia Redmagic 8S Pro 5G 12/256GB Platinum 120Hz - darmowy odbiór w 22 mia | 3 749 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!