Ceny na Nubia Neo 256 GB / 8 GB
Wideo 3Zdjęcia 15 | od 898 do 900 zł Budżetowy smartfon o niecodziennym, zapadającym w pamięć wyglądzie, który wyróżnia urządzenie na tle szarej masy podobnych sobie konkurentów. Jednak z pozoru model okazał się dość zwyczajny w swojej klasie – przedni panel urządzenia zajmuje 6,6-calowy ekran IPS o rozdzielczości 2400x1080 pikseli i częstotliwości odświeżania do 120 Hz . Nubię Neo napędza rzadki procesor Unisoc T820, który wyposażony jest we wbudowany modem 5G. Chipset zapewnia wystarczającą wydajność do wygodnego codziennego użytkowania smartfona i pozwala na uruchamianie wielu gier mobilnych (nawet przy średnio-niskich ustawieniach graficznych). Model wyposażony jest w podwójny aparat tylny w formacie 50 + 2 MP oraz przedni aparat 8 MP z obiektywem w wycięciu wyświetlacza w kształcie kropli. Energię dla podzespołów elektro...nicznych smartfona dostarcza akumulator o pojemności 4500 mAh ze wsparciem dla szybkiego ładowania o mocy 22 W. Urządzenie zostało obciążone modułem NFC, wyposażone w żyroskop i wyposażone w boczny skaner linii papilarnych do odblokowywania linii papilarnych. |
Sortowanie |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Smartfon NUBIA Neo 8/256GB 5G 6.6" 120Hz Czarny | 899 zł |
Smartfon NUBIA Neo 8/256GB 5G 6.6" 120Hz Czarny NEO8256 | 899 zł |
Smartfon Dla Graczy Nubia Neo 5G 8GB 256GB 6.6 Fhd+ 120HZ Android 13 | 898 zł |
Smartfone ZTE Nubia Neo 5G 6,6' 120 Hz; 8+10 GB RAM; 256 GB ROM, czarny | 900 zł |
Nubia Neo 5G 8/256GB Żółty | 898 zł |
Smartfon NUBIA Neo 8/256GB 5G 6.6" 120Hz Żółty | 899 zł |
Smartfon NUBIA Neo 8/256GB 5G 6.6" 120Hz Żółty NEO8256 YW | 899 zł |
Nubia Neo 5G 8/256GB Czarny | 898 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!