Ceny na Nothing Phone 2a 128 GB / 8 GB
Wideo 1Zdjęcia 4 | od 1 449 do 1 633 zł Stosunkowo niedrogi glifofon firmy „Nothing Limited”. Nazwa urządzenia wzięła się od glifów znajdujących się na tylnym panelu obudowy – to trio pasków LED, które można elastycznie skonfigurować pod kątem powiadomień i pomocy w fotografowaniu. Paski LED otaczają podwójny aparat główny o formacie 50 + 50 MP, a wiodący sensor obrazu tylnego modułu fotograficznego posiada optyczny system stabilizacji obrazu. Model ma 6,7-calowy ekran AMOLED o rozdzielczości 2412x1080 pikseli i adaptacyjnej częstotliwości skanowania w zakresie od 30 do 120 Hz. Powierzchnię wyświetlacza pokryto hartowanym szkłem Gorilla Glass v5. Sercem urządzenia jest solidny, ośmiordzeniowy chipset średniej klasy MediaTek Dimensity 7200 Pro, wspierany przez 8 GB pamięci RAM i 128 GB pamięci wewnętrznej bez możliwości rozbudowy.... Ekran Nothing Phone 2a 128 GB ma skaner linii papilarnych. Model zasilany jest akumulatorem o pojemności 5000 mAh ze wsparciem szybkiego przewodowego ładowania o mocy 45 W (od zera do 100% w około 59 minut). Smartfon pracuje pod kontrolą systemu operacyjnego Android 14 z autorskim dodatkiem NothingOS 2.5. Ponadto obiecano mu aktualizacje systemu na trzy lata i poprawki bezpieczeństwa na kolejne cztery lata. |
128 GB / 8 GB256 GB / 12 GB |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Nothing Phone 2A 8 plus 128Gb - Smartfon z Nothing Os 25 - Czarny A142 | 1 449 zł |
Nothing Phone (2a) 128GB/8GB - Black | 1 449 zł |
Smartfony Nothing Nothing Phone 2a 6,7' Octa Core 8 GB RAM 128 GB Biały | 1 633 zł |
Smartfon NOTHING Phone 2A 8/128GB 5G 6.7" 120Hz Czarny | Bezpłatny transpo | 1 449 zł |
Nothing Phone (2a) 128GB/8GB - White | 1 449 zł |
Nothing Phone (2a) 5G 8/128GB Black 120Hz - darmowy odbiór w 22 miastach i | 1 449 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!