Ceny na Nothing Phone 2 256 GB / 12 GB
Wideo 34Zdjęcia 16 | od 2 449 do 3 350 zł Charakterystyka wyświetlacza: wyświetlacz ("): 6.7; rozdzielczość ekranu: 2412х1080 (20:9); Ochrona ekranu: Gorilla Glass v5; Stosunek wyświetlacza do obudowy (%): 87; ОС: Android 13; Model procesora: Snapdragon 8+ Gen 1; Procesor (GHz): 3; GPU: Adreno 730; Pamięć RAM (GB): 12; Typ RAM: LPDDR5 |
256 GB / 12 GB512 GB / 12 GB |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Nothing Phone 2 - 256 GB 12 GB Ram Glyph Interface Nothing OS 20 2 aparaty | 2 599 zł |
Smartfon Nothing Phone (2) 5G 12/256GB Dark Grey GS-T-NTNG-0001 | 2 498 zł |
Smartfon NOTHING Phone 2 12/256GB 5G 6.7" 120Hz Biały NP2 | 2 994 zł |
Smartfon Nothing Phone 2 5G 12/256GB Szary (A10400026) | 2 974 zł |
Nothing Phone (2) 5G 12/256Gb White 120Hz | 2 807 zł |
Nothing Phone 2 12/256GB Szary | 2 498 zł |
Smartfon NOTHING Phone 2 12/256GB 5G 6.7" 120Hz Szary NP2 | 3 350 zł |
Smartfon Nothing Phone 2 5G 12/256GB Biały (S7827772) | 2 496 zł |
Nothing Phone (2) 5G 12/256Gb Grey 120Hz | 2 611 zł |
Nothing Phone (2) 5G 12/256Gb White 120Hz | 2 547 zł |
Nothing Phone (2) 5G 12/256Gb Grey 120Hz | 2 654 zł |
Nothing Phone 2 12/256GB Biały | 2 449 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!