Ceny na Nothing Phone 1 256 GB / 8 GB
Wideo 55Zdjęcia 12 | od 1 399 do 1 720 zł Charakterystyka wyświetlacza: wyświetlacz ("): 6.55; rozdzielczość ekranu: 2400x1080 (20:9); Ochrona ekranu: Gorilla Glass v5; Stosunek wyświetlacza do obudowy (%): 86; ОС: Android 12.0; Model procesora: Snapdragon 778G+ 5G; Procesor (GHz): 2.5; GPU: Adreno 642L; Pamięć RAM (GB): 8; Typ RAM: LPDDR5 |
128 GB / 8 GB256 GB / 8 GB |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Smartfon Nothing Phone (1) 5G 8/256GB Czarny (99933352) | 1 529 zł |
Nothing Phone (1) 8/256GB 5G 120Hz White | 1 646 zł |
Smartfon Nothing Phone 1 8/256GB Czarny - DARMOWY PACZKOMAT OD 799zł | 1 529 zł |
Smartfon Nothing Phone 1 8/256GB Czarny | 1 607 zł |
Nothing Phone 1 8/256GB Czarny | 1 529 zł |
Nothing Phone (1) 8/256GB 5G 120Hz Czarny | 1 559 zł |
Smartfon Nothing Phone 1 8/256GB Biały - DARMOWY PACZKOMAT OD 799zł | 1 589 zł |
Smartfon Nothing Phone 1 8/256GB Biały | 1 612 zł |
Smartfon Nothing Phone 1 8/256GB Czarny | 1 720 zł |
Smartfon Nothing Phone 1 8/256GB Biały | 1 693 zł |
Nothing Phone 1 8/256GB Biały | 1 399 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!