Ceny na Nokia G22 64 GB / 4 GB
Wideo 5Zdjęcia 11 | od 551 do 859 zł Charakterystyka wyświetlacza: wyświetlacz ("): 6.5; rozdzielczość ekranu: 1600х720 (20:9); Ochrona ekranu: Gorilla Glass v3; Stosunek wyświetlacza do obudowy (%): 81; ОС: Android 12.0; Model procesora: Unisoc Tiger T606; Procesor (GHz): 1.6; GPU: ARM Mali-G57 MP1; Pamięć RAM (GB): 4; Pamięć (GB): 64 |
64 GB / 4 GB128 GB / 4 GB |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Nokia Smartfon G22 64 GB 166 cm 652 cala niebieski Android 12 Hybrid Slot | 859 zł |
Nokia G22 64GB/4GB - Meteor Grey | 834 zł |
Smartfon Nokia G22 4/64GB Niebieski (S8103791) | 675 zł |
Nokia G22 TA-1528 Meteor Gray, 6.5 ", IPS LCD, 720 x 1600, Unisoc, T606 (1 | 806 zł |
MOBILE PHONE G22/4/64GB METEOR GREY NOKIA | 721 zł |
Nokia G22 4gb/64gb 6.52´´ Dual Sim Szary 101S0609H001 | 551 zł |
Nokia G22 64GB Meteor Gray Android 12 Dual SIM 4 GB 101S0609H106 | 769 zł |
Nokia G22 64 GB Android Meteor Grey 101S0609H001 | 682 zł |
Nokia G22 64GB/4GB - Lagoon Blue | 587 zł |
MOBILE PHONE G22/4/64GB METEOR GREY NOKIA | 750 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!