Ceny na Nivona CafeRomatica 525 srebrny (NICR 525)
Zdjęcia 4 | od 1 699 do 2 059 zł Wydajny automatyczny ekspres do kawy do przygotowywania espresso i napojów na jego bazie. Producent pozycjonuje jako produkt średniej półki cenowej z rodziny modeli CafeRomatica modelu 2021. Wyposażony w półautomatyczny spieniacz do mleka Spumatore oraz osobny, ręczny spieniacz do mleka, jest w stanie samodzielnie wykonać wszystkie etapy przygotowania espresso (mielenie, prasowanie masy mielonej, podgrzewanie wody, wstępne zwilżanie i zaparzanie), dając użytkownikowi pełną gotowy napój aromatyczny. Potrafi automatycznie zaparzyć espresso lub Americano, podłączając pojemnik z mlekiem, można przygotować cappuccino lub latte macchiato. Ekspres do kawy Nivona NICR 525 różni się od modeli niedrogich bardziej demokratycznym kosztem ulepszonym systemem sterowania, eleganckim korporacyjnym designe...m i półautomatycznym spieniaczem do mleka Spumatore, który może podawać mleko bezpośrednio z torebki stojącej obok. Wyposażony w wytrzymały młyn stożkowy z żarnami ze stali nierdzewnej (3 stopnie mielenia, zasób do 80 000 cykli), system kontroli mocy (3 opcje), temperatury (3 wartości) i objętości napoju. Dzięki regulowanej pozycji dozownika może nalewać kawę do dużych filiżanek i szklanek o wysokości do 14 cm Imponująca moc termobloku i imponujące ciśnienie pompki sprawiają, że proces przygotowania jest tak szybki, jak to możliwe, a ekstrakcja substancje aromatyczne z mielenia ziaren kawy są zakończone. |
Sortowanie |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Nivona Ekspres cisnieniowy NIVONA 525 HKNIVECNICR5250 | 1 699 zł |
Ekspres NIVONA CafeRomatica 525 | 1 700 zł |
Nivona Ekspres cisnieniowy NIVONA 525 96758 | 1 699 zł |
Ekspres NIVONA CafeRomatica 525 | 1 700 zł |
Ekspres ciśnieniowy Nivona CafeRomatica 525 | 1 766 zł |
Ekspres ciśnieniowy Nivona NICR 525 | 1 842 zł |
Ekspres cisnieniowy NIVONA 525 | 2 059 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!