Ceny na latarkę Nitecore HC65 V2 (6-1287_v2)
Wideo 9Zdjęcia 6 | od 407 do 497 zł Latarka czołowa Nitecore to świetny towarzysz dla biegaczy, rowerzystów, ratowników, a także podczas różnego rodzaju napraw, wędrówek i aktywności na świeżym powietrzu. Jest dostarczany z pałąkiem na głowę z zakrzywionym ramieniem, który bezpiecznie mocuje latarkę i jest wygodny w noszeniu. Samo urządzenie jest dość kompaktowe, ale trwałe: obudowa wykonana jest ze stopu aluminium lotniczego i uzupełniona ochronną warstwą anodowania klasy wojskowej. Dzięki temu jest wstrząsoodporny, wytrzymuje upadki z wysokości do 2 metrów, nie boi się wody, o czym świadczy stopień ochrony IP68 (dopuszczalne zanurzenie na głębokość 2 metrów), oraz jest odporny na korozję . Dla wydajniejszej pracy Nitecore HC65 V2 posiada trzy diody LED: główną Luminus SST-40 o najwyższej mocy znamionowej, czerwoną diodę LE...D oraz ciepłą diodę CRI o wysokim współczynniku oddawania barw. Maksymalna jasność emitowana przez główną diodę LED to 1750 lumenów, a maksymalny zasięg świecenia sięga 165 metrów. Akumulator zasilany jest baterią 18650 3500 mAh, która znajduje się w zestawie. Ładuje się przez port USB Type-C z sieci lub dowolnych przenośnych ładowarek: Power Bank, panele słoneczne, zasilacze samochodowe itp. Pełne naładowanie zajmuje około 2 godzin, ale jedno ładowanie baterii wystarcza nawet na 800 godzin pracy życie. To prawda, że \u200b\u200bten wskaźnik jest osiągany tylko w trybie minimalnej mocy, im wyższa jasność, tym mniejsza będzie autonomia urządzenia. |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Nitecore HC65 V2 Potężna ładowalna lampa czołowa USB C LED 1750 lumenów Lu | 407 zł |
Latarka Nitecore HC65 V2 KAL.141736 | 469 zł |
Nitecore HC65 V2 ładowalna latarka czołowa -1750 lumenów z baterią NL1835H | 497 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!