Ceny na hulajnogę NILS Extreme WH113
Zdjęcia 7 | od 299 do 499 zł Niezawodna i łatwa w obsłudze hulajnoga z dużymi kołami i wygodną możliwością regulacji wysokości kierownicy. Model jest pozycjonowany przez producenta jako rozwiązanie dla kategorii wiekowej od 8 lat i jest w stanie wytrzymać obciążenia do 80 kg. Kierownica typu rowerowego, o wypukłym kształcie, zapewnia wygodną obsługę i pozwala z łatwością precyzyjniej kontrolować kierunek jazdy. Pokład wykonany ze stali nadaje urządzeniu niezbędną wytrzymałość i niezawodność. Hulajnoga NILS Extreme WH113 wyposażona jest w koła o średnicy 31 cm, co zapewnia jej doskonałe prowadzenie, szybkie rozbieranie prędkości oraz dobre właściwości terenowe. A łożyska typu ABEC 7 z kolei gwarantują dużą prędkość kół, co pozwala na osiąganie dużych prędkości i sprawne pokonywanie dużych odległości przy minimalnym wys...iłku. Regulacja wysokości kierownicy pozwala dostosować hulajnogę do indywidualnych preferencji rowerzysty i zapewnia maksymalny komfort podczas jazdy, natomiast maksymalna wysokość kierownicy to 92 cm. |
Sortowanie |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Nils Extreme, Hulajnoga, WH113C Gray, szary, 12' | 499 zł |
WH113N BLUE 12" HULAJNOGA Z POMP. KOŁAMI NILS EXTREME | 349 zł |
WH113N PINK 12" HULAJNOGA Z POMP. KOŁAMI NILS EXTREME | 349 zł |
WH113C GRAY 12" HULAJNOGA Z POMP. KOŁAMI NILS EXTREME | 299 zł |
WH113C PINK 12" HULAJNOGA Z POMP. KOŁAMI NILS EXTREME | 299 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!