Ceny na Nikon Coolpix P950
Wideo 21Zdjęcia 10 | od 3 676 do 4 299 zł Ostry aparat z niewymienną optyką do strzelania z dużej odległości. Nie żartuj, Nikon Coolpix P950 trafił w ręce obiektywu o powiększeniu optycznym 83,3x - w odpowiedniku klatki filmu 35 mm zdjęcia w ultrazoomie robione są w zakresie ogniskowych od 24 do 2000 mm. A jakby tego było mało, użytkownik ma prawo skorzystać z usług zoomu cyfrowego Dynamic Fine Zoom, który podnosi ognisko do nieosiągalnej wielkości 4000 mm. Apertura obiektywu aparatu „pływa” od f / 2.8 na krótkim końcu do f / 6.5 w teleobiektywu. Obraz jest chroniony przed rozmyciem dzięki systemowi optycznej redukcji drgań Dual Detect Optical VR. Nikon Coolpix P950 obsługuje fotografię sekwencyjną 7 kl./s i nagrywanie wideo 4K z prędkością do 30 kl./s. Materiał filmowy jest zapisywany na karcie SD. Ultrazoom jest wyposażony w obr...otowy ekran dotykowy, wizjer OLED, pełnowymiarową gorącą stopkę. Komunikację bezprzewodową reprezentują moduły GPS, Wi-Fi, Bluetooth i NFC. Aparat zasilany jest akumulatorem EN-EL20a z oczekiwaniem możliwości „fotografowania” około 290 klatek bez „tankowania” energii. |
Sortowanie |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
COOLPIX P950 czarny VQA100EA | 4 073 zł |
Nikon Coolpix P950 - Dostawa GRATIS! | 3 975 zł |
NIKON COOLPIX P950 | 3 890 zł |
Aparat kompaktowy NIKON Coolpix P950 | 4 145 zł |
Aparat cyfrowy Nikon COOLPIX P950 | 4 149 zł |
Aparat Nikon Coolpix P950 + karta SANDISK 64GB gratis! | W zestawie taniej | 3 899 zł |
Nikon Coolpix P950 + Kingston 128 GB GRATIS Raty 0 | 3 676 zł |
NIKON COOLPIX P950 / WYSYŁKA GRATIS / RATY 0 / TEL: 500 005 235 | 3 849 zł |
Nikon COOLPIX P950 « karta prezentowa na CEWE Fotoksiążkę o wartości 100zł | 4 299 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!