Ceny na Nikon Coolpix P1000 (VQA060EA)
Wideo 59Zdjęcia 114 | od 4 534 do 5 962 zł Broń dalekiego zasięgu w rękach wprawnego entuzjasty fotografii, której współczynnik zoomu za granicą przekroczył 100x. Obiektyw uniwersalny w arsenale aparatu ma chyba najmocniejszy zakres ogniskowych w swojej klasie - 24-3000 mm w ekwiwalencie pełnej klatki. Co więcej, w połączeniu z funkcją Dynamic Fine Zoom, zasięg tego „pistoletu” można zwiększyć do 6000 mm przy minimalnej utracie jakości. Aparat sprawdza się równie dobrze zarówno w roli rozwiązania do nagrywania codziennych scen, jak i w nietypowych scenariuszach, np. Do nagrywania księżycowych krajobrazów. Nikon Coolpix P1000 ma matrycę o rozmiarze 1 / 2,3 ″ i rozdzielczości 16 Mpx. Wartości jego światłoczułości wahają się w zakresie 100-6400 jednostek ISO, zakres czasów otwarcia migawki to od 1/4000 do 60 s, a ultrazoom obsługuje r...ównież fotografowanie sekwencyjne z prędkością 7 kl./s. Otwór obiektywu aparatu „pływa” od f / 2.8 na krótkim końcu do f / 8 w wysuniętym położeniu ogromnego „tułowia” (czyli przy maksymalnym zbliżeniu). Optyczna redukcja drgań z podwójnym wykrywaniem zapewnia do 5 stopni kompensacji ekspozycji. Model wyposażony jest w obrotowy ekran, wizjer oraz zestaw bezprzewodowych adapterów do zdalnego sterowania lub transmisji materiału filmowego (Wi-Fi i Bluetooth). Poziom autonomii akumulatora aparatu szacuje się na możliwość wykonania około 250 zdjęć na jednym ładowaniu akumulatora. |
Sortowanie |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Nikon Nikon Coolpix P100 Aparat Cyfrowy Czarny 43-539mm VQA060EA | 5 635 zł |
Nikon Coolpix P1000 - Dostawa GRATIS! | 4 999 zł |
Aparat cyfrowy NIKON Coolpix P1000 | 5 962 zł |
Aparat cyfrowy Nikon Coolpix P1000 | 4 780 zł |
NIKON COOLPIX P1000 + Kingston 128 GB GRATIS Raty 0 | 4 534 zł |
Nikon Coolpix P1000 « karta prezentowa na CEWE Fotoksiążkę o wartości 100z | 4 999 zł |
Nikon Coolpix P1000 Aparat mostowy 125-krotny zoom optyczny wideo 4K/UHD B | 5 560 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!