Ceny na Nikon 28mm f/1.4E AF-S ED Nikkor
od 8 087 do 8 999 zł Obiektyw ze złotym pierścieniem z rodziny optyki premium Nikon. Model plasuje się na drugim miejscu w hierarchii szybkich poprawek z maksymalnym otworem przysłony f/1.4 dla pełnoklatkowej ligi lustrzanek. Na liście przed nią znajduje się obiektyw o ogniskowej 24 mm, a za nim model stałoogniskowy 35 mm. Nikkor Nikon 28mm f/1.4E AF-S ED jest przeznaczony do fotografowania artystycznych scen z pięknym rozmyciem tła. Elementem makiety jest fotografia krajobrazowa, architektoniczna, wnętrz oraz plany ogólne. Formuła optyczna obiektywu składa się z 14 elementów w 9 grupach, w tym trzech soczewek asferycznych, dwóch elementów ED oraz powłoki nanokrystalicznej. Model skupia się na ostrości z minimalnej odległości 28 cm, a za szybką i bezbłędną pracę systemu autofokusa odpowiada silnik ultradźwięko...wy. Korpus obiektywu stałoogniskowego jest wykonany ze stopu magnezu i zapewnia ochronę przed kurzem i wilgocią. Przy wymiarach 83x101 mm model waży około 645 g. Do obiektywu pasują filtry o średnicy 77 mm. |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Nikon Nikkor 28 mm f/1.4 E AF-S ED - Dostawa GRATIS! | 8 999 zł |
Obiektyw Nikon AF-S Nikkor 28 mm f/1.4E ED | 8 087 zł |
Obiektyw Nikon Nikkor AF-S 28mm f/1.4 E ED + filtr UV | 8 915 zł |
Nikon Nikkor AF-S 28mm f1.4E ED | (w magazynie) | 8 999 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!