Ceny na NAC TIE75-S (59020678565181)
Zdjęcia 5 | od 506 do 529 zł Rodzaj silnika: elektryczny (sieć); Szerokość uprawy (cm): 36; Głębokość uprawy (cm): 15; Liczba frezów (szt.): 4; Przekładnia: ślimakowa; Liczba biegów: 1 do przodu; Moc silnika (W): 750; Waga: 8; |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Nac Glebogryzarka elektryczna 750w tie75-s | 506 zł |
Glebogryzarka NAC TIE75-S, 750 W | 509 zł |
GLEBOGRYZARKA ELEKTRYCZNA NAC TIE75-S 750W 36CM | 509 zł |
Glebogryzarka elektryczna NAC TIE75-S 750W Kupuj TANIEJ u nas - (22)266 82 | 529 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!