Ceny na NAC TIE150-S
Wideo 1Zdjęcia 7 | od 579 do 829 zł Rodzaj silnika: elektryczny (sieć); Szerokość uprawy (cm): 45; Głębokość uprawy (cm): 15; Liczba frezów (szt.): 6; koła transportowe; Przekładnia: ślimakowa; Liczba biegów: 1 do przodu; Moc silnika (W): 1500; Waga: 12; |
Sortowanie |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Glebogryzarka elektryczna 1500W TIE150-S NAC | 629 zł |
Nac Glebogryzarka elektryczna 45cm 1500w | 660 zł |
Glebogryzarka NAC TIE150-S | 829 zł |
MOCNA GLEBOGRYZARKA ELEKTRYCZNA 45cm 1500W NAC | 587 zł |
Glebogryzarka elektryczna NAC TIE150-S, 1500 W | 649 zł |
Nac Tie150-S | 579 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!