Ceny na MyPhone Hammer Bow 0 B
Zdjęcia 8 | od 299 do 426 zł Charakterystyka wyświetlacza: wyświetlacz ("): 2.4; rozdzielczość ekranu: 320x240; ОС: autorski; Model procesora: MediaTek MT6261D; Slot na karty pamięci: microSD; Liczba SIM: 2 SIM; Obiektyw główny (MP): 2; Lampa błyskowa; Standard łączności: GSM; microUSB; mini Jack (3.5 mm); Radio FM dodaj do listymoje listy |
Sortowanie |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
MYPHONE Telefon komórkowy MYPHONE Bow LTE Czarno-żółtyTelefon komórkowy z klapką Hammer Bow LTE wyposażony jest w dwa wyświetlacze. W tym duży o przekątnej 2,4 cala oraz... więcejbaterię o pojemności 1200 mAh, która zapewnia długotrwałe korzystanie z telefonu. Wszystko w nowoczesnym wydaniu, dzięki łączności Lte. Dzięki zastosowaniu technologii 4G Lte, użytkownik telefonu może liczyć na wyraźne rozmowy i odpowiednią jakość dźwięku w trakcie połączeń, które zapewni VoLTE. Hammer Bow Lte, z certyfikatem Ip68, to telefon stworzony na każde warunki. Zwycięsko wyjdzie z każdego starcia z błotem, deszczem i pyłem. Solidna obudowa zapewnia odporność na wstrząsy i upadki, a dodatkowa ochrona ekranu pod klapką wzmacnia jego wytrzymałość. MediaMarkt.plZłóż skargę | 349 zł |
Smartfon myPhone Hammer BOW LTE GS-T-MYP-0410HAMMER BOW LTE. Sprawdzony w trudnych warunkach! HAMMER BOW LTE to propozycja skierowana do pasjonatów marki oraz e... więcejntuzjastów klasycznych telefonów z klapką. Urządzenie cechuje się wytrzymałą obudową i kompaktowym rozmiarem. Wyposażone jest w dwa ekrany, w tym duży o przekątnej 2,4 cala oraz baterię o pojemności 1200 mAh, która zapewnia długotrwałe korzystanie z telefonu. Wszystko w nowoczesnym wydaniu, dzięki łączności LTE. Łączność 4G LTE Dzięki zastosowaniu technologii 4G LTE, użytkownicy telefonu mogą liczyć na wyraźne rozmowy i odpowiednią jakość dźwięku w trakcie połączeń, które zapewni VoLTE. Wysoki poziom odporności HAMMER BOW LTE, z certyfikatem IP68, to telefon stworzony na każde warunki. Zwycięsko wyjdzie z każdego starcia z błotem, deszczem i pyłem. Solidna obudowa zapewnia odporność na wstrząsy i upadki, a dodatkowa ochrona ekranu pod klapką wzmacnia jego wytrzymałość. Poręczny i kompaktowy HAMMER BOW LTE to telefon, który bez problemu zmieści się w kieszeni. To za sprawą niewielkich rozmiarów (111,5 × 57,2 × 21 mm) i wagi (133,6 g). Łatwe odbieranie rozmów poprzez otwieranie telefonu oraz duże przyciski sprawiają, że korzystanie z niego jest bardzo wygodne, nawet w rękawiczkach. Dodatkowy wyświetlacz Dla większej wygody telefon został wyposażony w dwa ekrany: duży, kolorowy wyświetlacz o przekątnej 2,4’’ oraz mniejszy umieszczony na obudowie. Zewnętrzny wyświetlacz pokazuje datę, godzinę, zasięg, stan baterii oraz powiadomienia o połączeniach, dzięki czemu nie musisz co chwile otwierać telefonu. Wytrzymała bateria Akumulator o pojemności 1200 mAh pozwala nawet na ponad tydzień działania na jednym ładowaniu oraz 8,5 h rozmów. Dzięki zastosowaniu złącza USB-C, telefon umożliwia wygodne ładowanie. Nie ma znaczenia, którą stroną podłączysz wtyczkę, zawsze będzie działać. Urządzenie współpracuje także z osobną bazą ładującą. Komputronik.plZłóż skargę | 369 zł |
Telefon MYPHONE Hammer Bow ŻółtyChoć w dzisiejszych nowoczesnych smartfonach nie jest to często spotykane, telefon powinien służyć przede wszystkim... więcejdo komunikacji. Piękno w prostocie, wie o tym również firma Myphone, która stworzyła klasyczny „telefon z klapką” Hammer Bow. Urządzenie charakteryzuje się kompaktowymi wymiarami. Gdy nie jest używany, możesz go łatwo zamknąć, aby wygodnie mieścił się w kieszeni spodni lub plecaku. Po otwarciu 1.44" wyświetlacz i duże, czytelne przyciski ułatwiają obsługę. Electro.plZłóż skargę | 299 zł |
Telefon MYPHONE Hammer Bow ŻółtyChoć w dzisiejszych nowoczesnych smartfonach nie jest to często spotykane, telefon powinien służyć przede wszystkim... więcejdo komunikacji. Piękno w prostocie, wie o tym również firma Myphone, która stworzyła klasyczny „telefon z klapką” Hammer Bow. Urządzenie charakteryzuje się kompaktowymi wymiarami. Gdy nie jest używany, możesz go łatwo zamknąć, aby wygodnie mieścił się w kieszeni spodni lub plecaku. Po otwarciu 1.44" wyświetlacz i duże, czytelne przyciski ułatwiają obsługę.... Avans.plZłóż skargę | 299 zł |
Telefon MYPHONE Hammer Bow ŻółtyChoć w dzisiejszych nowoczesnych smartfonach nie jest to często spotykane, telefon powinien służyć przede wszystkim... więcejdo komunikacji. Piękno w prostocie, wie o tym również firma Myphone, która stworzyła klasyczny „telefon z klapką” Hammer Bow. Urządzenie charakteryzuje się kompaktowymi wymiarami. Gdy nie jest używany, możesz go łatwo zamknąć, aby wygodnie mieścił się w kieszeni spodni lub plecaku. Po otwarciu 1.44" wyświetlacz i duże, czytelne przyciski ułatwiają obsługę.... Mediaexpert.plZłóż skargę | 299 zł |
Telefon komórkowy myPhone HAMMER Bow Brak danych Dual SIM Czarno-żółty | 329 zł |
myPhone Hammer Bow LTE5G:nie;Budzik:t OleOle.plZłóż skargę | 349 zł |
MyPhone, Telefon, Hammer BOWBłoto, deszcz, pył - to Twoja codzienność? Świetnie, bo HAMMER BOW posiada certyfikat IP68, który sprawi, że sprawd... więcejzi się nawet w najtrudniejszyc EmpikZłóż skargę | 348 zł |
myPhone Hammer Bow5G:nie;Alarm (budzik):tak;Ap RTV Euro AGDZłóż skargę | 299 zł |
Telefon komórkowy myPhone Hammer Bow (TELMYHBOWOR) Czarny/Pomarańczowy | 426 zł |
myPhone HAMMER Bow | 320 zł |
Telefon myPhone Hammer Bow GS-T-MYP-0319HAMMER Bow HAMMER Bow to propozycja dla fanów marki i miłośników telefonów z klapką. Nowe urządzenie charakteryzuje... więcejsię wzmocnioną obudową i kompaktowymi wymiarami. Posiada dwa ekrany, w tym duży 2,4 cala, stację ładującą i baterię 1200 mAh zapewniającą długi czas działania na jednym ładowaniu. NIEZAWODNY W KAŻDYCH WARUNKACH Błoto, deszcz, pył – to Twoja codzienność? Świetnie, bo HAMMER Bow posiada certyfikat IP68*, który sprawi, że sprawdzi się nawet w najtrudniejszyc Komputronik.plZłóż skargę | 300 zł |
Telefon MYPHONE Hammer Bow LTE CzarnySprawdzony w trudnych warunkach! HAMMER BOW LTE to propozycja skierowana do pasjonatów marki oraz entuzjastów klasy... więcejcznych telefonów z klapką. Urządzenie cechuje się wytrzymałą obudową i kompaktowym rozmiarem. Wyposażone jest w dwa ekrany, w tym duży o przekątnej 2,4 cala oraz baterię o pojemności 1200 mAh, która zapewnia długotrwałe korzystanie z telefonu. Wszystko w nowoczesnym wydaniu, dzięki łączności LTE. Electro.plZłóż skargę | 349 zł |
Telefon MYPHONE Hammer Bow LTE CzarnySprawdzony w trudnych warunkach! HAMMER BOW LTE to propozycja skierowana do pasjonatów marki oraz entuzjastów klasy... więcejcznych telefonów z klapką. Urządzenie cechuje się wytrzymałą obudową i kompaktowym rozmiarem. Wyposażone jest w dwa ekrany, w tym duży o przekątnej 2,4 cala oraz baterię o pojemności 1200 mAh, która zapewnia długotrwałe korzystanie z telefonu. Wszystko w nowoczesnym wydaniu, dzięki łączności LTE.... Avans.plZłóż skargę | 349 zł |
Telefon MYPHONE Hammer Bow LTE CzarnySprawdzony w trudnych warunkach! HAMMER BOW LTE to propozycja skierowana do pasjonatów marki oraz entuzjastów klasy... więcejcznych telefonów z klapką. Urządzenie cechuje się wytrzymałą obudową i kompaktowym rozmiarem. Wyposażone jest w dwa ekrany, w tym duży o przekątnej 2,4 cala oraz baterię o pojemności 1200 mAh, która zapewnia długotrwałe korzystanie z telefonu. Wszystko w nowoczesnym wydaniu, dzięki łączności LTE.... Mediaexpert.plZłóż skargę | 349 zł |
myPhone Hammer Bow5G:nie;Budzik:t OleOle.plZłóż skargę | 299 zł |
Telefon komórkowy myPhone HAMMER BOW LTE Dual SIM CzarnyTelefon komórkowy myPhone HAMMER BOW LTE Dual SIM Czarny Sprawdzony w trudnych warunkach! HAMMER BOW LTE to propozy... więcejcja skierowana do pasjonatów marki oraz en... EmpikZłóż skargę | 352 zł |
myPhone Hammer Bow LTE5G:nie;Alarm (budzik):tak;Ap RTV Euro AGDZłóż skargę | 349 zł |
Telefon komórkowy myPhone HAMMER BOW LTE Dual SIM Czarny | 359 zł |
myPhone Hammer BOW LTE - darmowy odbiór w 22 miastach i bezpłatny zwrot Pa | 349 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!