Ceny na wózek Mountain Buggy Terrain
Zdjęcia 7 | od 3 173 do 3 860 zł Wysokiej jakości wózek spacerowy od marki Mountain Buggy został stworzony z myślą o aktywnych rodzicach i przeznaczony jest zarówno do zwykłych spacerów z dzieckiem, jak i do uprawiania sportu. To wysokiej klasy model do biegania na 3 kołach, który pomoże Ci zachować formę, pomimo rutynowych obowiązków małego dziecka. Stelaż wykonany jest z wytrzymałego, wysokiej jakości aluminium 6063 T5, które z powodzeniem łączy wytrzymałość i lekkość - całkowita waga to 13,5 kg, co czyni wózek jedną z najlżejszych spośród innych sportowych opcji. Ale prawdziwą atrakcją były koła - 3 punkty oparcia dla lepszej zwrotności i zdolności przełajowych. W zestawie znajdują się dwa komplety kół - o średnicy 30 cm do codziennych spacerów po mieście i powiększonej do 41 cm do biegania. Wszystkie koła są pompowane...i wyposażone w amortyzatory, dodatkowo przednie koło jest obrotowe z możliwością zamocowania w pozycji prostej. W rezultacie Mountain Buggy Terrain poradzi sobie z wybojami, leśnymi ścieżkami, wspinaczkami górskimi i terenowymi. Uzupełnieniem obrazu są ręczny hamulec postojowy, standardowy układ hamulcowy tylnych kół, pasek na rękę zapewniający pełną kontrolę i kierownica z regulacją wysokości. W każdej chwili projekt można złożyć jak książkę i załadować do bagażnika samochodu. Oczywiście ważny jest również komfort pasażerów. W tym celu wózek wyposażony jest w regulowane oparcie i podnóżek do pozycji leżącej, dwustronną miękką wkładkę, 5-punktowe pasy z miękkimi ochraniaczami, zdejmowany ochraniacz oraz głęboki daszek z daszkiem i okienkiem. Tapicerka wykonana jest z wytrzymałego materiału hydrofobowego, łatwego do usunięcia i czyszczenia. |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Mountain Buggy terrain 3 onyks TER-V3-55 | 3 669 zł |
Egzemplarz wystawowy Mountain Buggy Terrain 3 grafitowy | 3 335 zł |
Egzemplarz wystawowy Mountain Buggy Terrain 3 Carrycot plus V32 wanienka d | 3 860 zł |
Ekspozycja Mountain Buggy Terrain V3 solus - szaro-żółta | 3 173 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!