Ceny na Motorola Moto G72 256 GB / 8 GB
Wideo 13Zdjęcia 9 | od 799 do 839 zł Charakterystyka wyświetlacza: wyświetlacz ("): 6.55; rozdzielczość ekranu: 2460х1080; Stosunek wyświetlacza do obudowy (%): 85; ОС: Android 12.0; Model procesora: Helio G99; Procesor (GHz): 2.2; GPU: ARM Mali-G57 MC2; Pamięć RAM (GB): 8; Pamięć (GB): 256; Slot na karty pamięci: microSD |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Motorola Moto G72 8/256 GB niebieski | 839 zł |
Telefon komórkowy Motorola Moto G72 8 GB / 256 GB (PAVG0016RO) Szary | 799 zł |
Motorola Moto G72 8/256GB Szary | 799 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!