Ceny na Motorola Edge 30 Fusion 128 GB / 8 GB
Wideo 16Zdjęcia 23 | od 1 444 do 3 416 zł Zaawansowany smartfon z najwyższej półki, pozycjonowany jako globalna wersja Motorola Moto S30 Pro. Najmocniejszym atutem modelu jest ekran POLED z zaokrąglonymi krawędziami bocznymi. Wyświetlacz gadżetu ma przekątną 6,55 cala, obraz na nim jest nadawany w rozdzielczości 2400x1080 pikseli, a częstotliwość odświeżania ekranu sięga 144 Hz. Aby dorównać „szybkiemu” wyświetlaczowi, smartfon został uzbrojony w produktywny „żelazny” pakiet flagowego procesora Snapdragon 888+, 8 GB pamięci RAM LPDDR5 i dysk wewnętrzny UFS 3.1 o pojemności 128 GB. Niestety model nie zapewnia gniazda na rozszerzenie pamięci. System operacyjny Android 12 jest instalowany od razu w smartfonie bez żadnych dodatków. Główny aparat Motorola Edge 30 Fusion 128GB skomponowany jest według schematu 50 + 13 + 2 MP (czujnik cz...ołowy ze stabilizacją optyczną, ultraszeroki i pomocniczy czujnik rozmywania tła). Przedni aparat modelu ma rozdzielczość 32 MP i wspierany jest przez system autofokusa. Obiektyw aparatu do selfie jest umieszczony w otworze wyspowym pośrodku górnego segmentu wyświetlacza. Ponadto w ekran został wbudowany skaner linii papilarnych. Smartfon zasilany jest akumulatorem 4400 mAh z mocą ładowania przewodowego 68 W (od zera do 50% w zaledwie 10 minut). Ponadto model otrzymał głośniki stereo i oczywiście układ NFC. |
128 GB / 8 GB256 GB / 12 GB |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Motorola edge30 Fusion 5G 8/128GB Android grau PAUN0004SE | 2 001 zł |
MOTOROLA Smartfon MOTOROLA Edge 30 fusion 8/128GB Czarny (Cosmic Grey) | 2 159 zł |
Motorola Edge 30 Fusion 5G 128GB/8GB - Cosmic Grey | 2 999 zł |
Motorola Moto EDGE 30 Fusion 128GB 8GB RAM Cosmic Grey | 1 629 zł |
Motorola Edge 30 Fusion 5G 8 128GB cosmic grey | 1 677 zł |
Motorola Edge 30 Fusion 8/128GB Szary | 1 444 zł |
MOTOROLA Edge 30 Fusion Czarny NO | 3 416 zł |
Motorola Edge 30 Fusion 5G 8 128GB cosmic grey | 1 564 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!