Ceny na suszarkę do włosów Moser 4444-0050
Zdjęcia 3 | od 139 do 213 zł Prosta wielofunkcyjna lokówka do włosów ze średniej półki cenowej. Charakterystyczną cechą tego modelu jest tytanowa pokrycie elementów grzejnych, która doskonale opiera się uszkodzeniom mechanicznym i jednocześnie delikatnie współgra z włosami. Dzięki średnicy 25 mm urządzenie optymalnie współpracuje z krótkimi i średnimi włosami i tworzy imponującą objętość. Lokówka Moser 4444-0050 wyposażona jest w mały cyfrowy wyświetlacz LCD, który ułatwia obsługę urządzenia pokazując aktualny stan pracy. Włączanie, wyłączanie i przełączanie między trybami odbywa się za pomocą małych przycisków, co sprawia, że sterowanie pracą lokówki jest proste i nieskomplikowane. Urządzenie potrafi nagrzać się do 210 ̊C, co wystarczy, aby stworzyć stylizację, która utrzyma się przez długi czas. Dla wygodnej i stosu...nkowo autonomicznej pracy urządzenie zostało wyposażone w obrotowy przewód, który umożliwia odsunięcie się od źródła zasilania i obrócenie lokówki pod wymaganym kątem. |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Moser Titancurl - Profesjonalna lokówka z powłoką tytanową 25 mm 4444-0050 | 213 zł |
Lokówka Moser Lokówka tradycyjna TitanCurl 25mm | 186 zł |
Moser 4444-0050 titan curl 25mm / lokówka do włosów | 169 zł |
Moser Titan Curl, lokówka tytanowo-ceramiczna, 25mm | 166 zł |
Moser 4444-0050 titan curl 25mm / lokówka do włosów | 159 zł |
Moser TitanCurl lokówka ceramiczno tytanowa z jonizacją 25 mm | 139 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!