Ceny na Morphy Richards Evoke 100108 2200 W bordowy
Zdjęcia 7 | od 199 do 260 zł Rodzaj: czajnik elektryczny; Design: retro; Pojemność (l): 1.5; Pobór mocy (W): 2200; Element grzejny: grzałka ukryta; Powłoka grzałki: stal nierdzewna; Wskaźnik poziomu wody: za rączką (z boku); Zdejmowana pokrywa; Dozowanie wody: Kształt korpusu: stożkowy; Materiał wykonania: stal; Wymiary (cm): 28x24x22 |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Morphy Richards 100108EE czajnik elektryczny retro aluminium czerwony | 199 zł |
Czajnik Morphy Richards Evoke Czerwony | 207 zł |
Czajnik elektryczny MORPHY RICHARDS Evoke 100108 | 199 zł |
Czajnik Morphy Richards Evoke czerwony | 216 zł |
Morphy Richards Evoke Retro | 260 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!