Ceny na krzesełko do karmienia Momi Yumtis
Zdjęcia 7 | od 378 do 398 zł Rodzaj: składane; Maksymalne obciążenie (kg): 15; Regulacja blatu; Regulacja wysokości siedziska; Regulacja kąta pochylenia oparcia; Regulacja kąta nachylenia podnóżka; Regulacja wysokości podnóżka; Ogranicznik między nóżkami: tworzywo sztuczne; wyjmowany blat; wyjmowana tacka; blat z podwyższonymi krawędziami |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
MoMi Krzesełko do karmienia Yumtis antracytowe | 398 zł |
MoMi, Yumtis, Krzesełko/Fotelik do karmienia, Ekoskóra | 378 zł |
YUMTIS, Krzesełko do karmienia, Różowe | 378 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!