Ceny na kolumny głośnikowe MODECOM Eclipse 180 (G-F-HF180-ECLIPSE180)
Wideo 5Zdjęcia 13 | od 549 do 613 zł Rodzaj: półkowe; Technologia: aktywne; Liczba kanałów: zestaw 2.0; Liczba głośników: 2; Liczba dróg: 2; Moc całkowita (W): 180; Całkowite pasmo przenoszenia (Hz): 35 – 22000; RCA; optyczne; Bluetooth: v 4.0; Obsługa aptX; Pilot; |
Sortowanie |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Głośniki komputerowe Modecom G-F-HF180-ECLIPSE180 | 549 zł |
Głośniki komputerowe Modecom Eclipse 180 (G-F-HF180-ECLIPSE180) | 613 zł |
Zestaw głośników MODECOM HF180 Eclipse 180, 2 szt. | 602 zł |
Głośniki MODECOM Eclipse 180 | Bezpłatny transport | 549 zł |
MODECOM ECLIPSE 180 2.0 - darmowy odbiór w 22 miastach i bezpłatny zwrot P | 549 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!