Ceny na MOBIL ESP 5W-30 4 l
Wideo 4 | od 150 do 244 zł Syntetyczny produkt do wydajnego smarowania silników benzynowych i diesla w samochodach osobowych, SUV-ach i małych furgonetkach. Niskopopiołowy skład oleju pomaga ograniczyć osadzanie się cząstek stałych w filtrach cząstek stałych, a niska zawartość siarki i fosforu zapobiega „zatruciu” katalizatorów benzynowych. Dodatki przeciwdziałające tarciu i detergenty, modyfikatory lepkości, inhibitory korozji, itp. Są dodawane do „formulacji” MOBIL ESP 5W-30 4L. Pracując obok siebie, utrzymują silnik w wyjątkowej czystości i bez istniejących osadów. Olej można bezpiecznie stosować w szerokim zakresie temperatur. Doskonała stabilność termiczna i oksydacyjna pozwala zachować oryginalne właściwości nawet przy wydłużonych okresach międzyobsługowych. Ponadto olej silnikowy zapewnia bezpieczny rozruch s...ilnika w niskich temperaturach otoczenia i oszczędza paliwo dzięki modyfikatorom tarcia w składzie. Płyn smarujący został zatwierdzony przez pięciu wiodących europejskich producentów samochodów. |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Olej Mobil 1 Esp Formula 5W-30 4L | 150 zł |
Olej silnikowy MOBIL ESP FORMULA, 5W30, 4L | 244 zł |
Olej Mobil 1 Formula Esp 5W30 4L | 185 zł |
MOBIL 1 ESP 5W30 4L | 176 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!