Ceny na torbę termiczną Meteor Frigid 12.5L
Zdjęcia 18 | od 69 do 70 zł Rodzaj: torba termiczna; Pojemność (l): 12.5; Pasek do noszenia (na ramieniu); Wymiary (cm): 25x20x25; Waga (kg): 0.35; |
12.5 l18 l |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Meteor Torba termiczna Meteor Frigid 12,5 l granatowy/szary Uniwersalny | 70 zł |
Torba Termiczna Meteor Frigid 12,5 L Granatowy/Szary | 69 zł |
Meteor Torba termiczna Meteor Frigid 12,5 l niebieski/szary Uniwersalny | 70 zł |
METEOR Torba Plażowa Piknikowa Termiczna 12,5 L | 70 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!