Ceny na Metabo FSX 200 Intec 609225500
od 245 do 336 zł Kompaktowa i lekka szlifierka mimośrodowa o niskiej wydajności i systemie odpylania. Przeznaczony do małych i średnich nakładów pracy, pozycjonowany jako produkt średniej półki cenowej do aktywnego użytku domowego i profesjonalnego. Ma skromne gabaryty i niską wagę. Łatwa w obsłudze jedną ręką. Wyposażony w szczotkowany silnik elektryczny o mocy 250 W (moc mechaniczna na wale 90 W), co zapewnia przyzwoite osiągi. Mimośrodowa maszyna Metabo FSX 200 Intec nadaje się do szlifowania powierzchni wypukłych, drewna dowolnego gatunku, twardych mas polimerowych, metali żelaznych/nieżelaznych oraz ich stopów. Łatwy w obsłudze i utrzymaniu. Prędkość obrotowa silnika przy obciążeniu znamionowym wynosi 9500 obr./min (11 000 obr./min na biegu jałowym), co daje do 19 000 ruchów oscylacyjnych narzędzia na...minutę. Istnieje system automatycznego utrzymywania częstotliwości oscylacji pod obciążeniem. Aby zmniejszyć szkodliwy wpływ wibracji o wysokiej częstotliwości na dłonie użytkownika, uchwyt podpierający tego modelu został wyposażony w gumowy uchwyt Softgrip. Podczas pracy maszyny wytwarzana jest znaczna ilość pyłu, z czego większość jest gromadzona w filtrze kasetowym pojemnika na kurz. Istnieje możliwość podłączenia odkurzacza przemysłowego (adapter-adapter do nabycia osobno). W komplecie praktyczny futerał do przenoszenia. |
Sortowanie |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Metabo Metabo Szlifierka mimośrodowa 125mm 240w walizka fsx 200 | 336 zł |
Metabo Fsx 200 Sander Zielony,Czarny 609225500 | 261 zł |
Szlifierka mimośrodowa METABO fsx, 125 mm 609225500 | 274 zł |
Szlifierka mimośrodowa przewodowa METABO FSX200 125 mm 240W | 245 zł |
Metabo Szlifierka Oscylacyjna Fsx 200 Intec ME 609225500 4007430151384 | 311 zł |
Szlifierka mimośrodowa Metabo FSX 200 | 259 zł |
Metabo SFX / FSX 200 Intec 609225500 | 245 zł |
SZLIFIERKA OSCYLACYJNA FSX 200 INTEC | 329 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!