Ceny na ekspres do kawy Melitta Optima Timer
od 129 do 524 zł Praktyczny ekspres przelewowy nowej generacji z cyfrowym systemem sterowania, czytelnym wyświetlaczem LED i programowalnym timerem do przygotowania kawy o określonej godzinie. Posiada oryginalny elegancki wygląd zewnętrzny, który z łatwością wpasuje się w każde nowoczesne wnętrze domu lub biura. Dzięki umiarkowanym wymiarom pasuje do małych kuchni. Jest pozycjonowany jako produkt ze średniej półki cenowej, skierowany do użytkowników preferujących wysokiej jakości i funkcjonalne markowe urządzenia AGD. W przeciwieństwie do automatycznych / półautomatycznych ekspresów do kawy, ten model działa tylko z kawą mieloną i wymaga ręcznego załadowania zmielonej kawy do papierowego filtra zainstalowanego w zaparzaczu, aby go uruchomić. Proces parzenia kawy w Melitta Optima Timer nie wymaga wysokiego...ciśnienia typowego dla ekspresów ciśnieniowych. Gorąca, prawie wrząca woda o temperaturze 85-90°C w postaci kropel jest filtrowana przez warstwę mielonej kawy, wydobywając z niej aromatyczne olejki kawowe. Dzięki swoim cechom konstrukcyjnym to urządzenie jest idealne do przygotowywania autentycznej kawy Americano, popularnej w obu Amerykach. Właściwości aromatyczne i smakowe gotowego napoju zależą od stopnia zmielenia ziaren kawy, stopnia ich wypalenia, ilości i twardości wody. W odpowiednim momencie ekspres zasygnalizuje konieczność czyszczenia, a automatyczny system odkamieniania ułatwi konserwację. |
Sortowanie |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Melitta Optima Timer przelewowy ekspres do kawy funkcja timera zatrzymanie | 370 zł |
Ekspres przelewowy MELITTA 100801 | 129 zł |
Ekspres przelewowy Melitta Optima Timer Czarny | 524 zł |
Ekspres przelewowy MELITTA 100801 | 129 zł |
Ekspres przelewowy Melitta Biały | 510 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!