Ceny na systemy audio Marshall Stanmore II
Wideo 23Zdjęcia 13 | od 1 175 do 1 499 zł Inteligentny głośnik o dużej mocy od jednego z wiodących producentów wysokiej jakości głośników profesjonalnych i domowych. Różni się od popularnych markowych rozwiązań Google i Amazon naciskiem na możliwości muzyczne i jakość dźwięku. Producent pozycjonuje jako produkt high-end skierowany do użytkowników, którzy preferują klasyczny design Marshalla, który wywodzi się ze słynnych wzmacniaczy gitarowych tej marki, oraz bezbłędnie czysty/szczegółowy dźwięk. Inteligentny głośnik Marshall Stanmore II Voice otrzymał pełne wsparcie dla asystenta głosowego Amazon Alexa. Może służyć do sterowania systemem inteligentnego domu opartego na platformie Amazon. Posiada stylowy panel przedni z logo firmy, efektowną skórzaną fakturę obudowy, aluminiowe przełączniki i pokrętła. Wyposażony w dwa szerokopasm...owe emitery dynamiczne (2x15 W) oraz subwoofer (50 W), który według producenta pozwala na pełne odwzorowanie zakresu częstotliwości od 50 do 20 000 Hz. Istnieją adaptery Bluetooth i Wi-Fi do komunikacji sieciowej. Pozwala to na pełną interakcję z gadżetami (smartfony, tablety), szybki dostęp do usług strumieniowania muzyki oraz obsługę technologii Multiroom (sieć systemów audio zlokalizowanych w różnych pomieszczeniach i pracujących synchronicznie). |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Marshall Stanmore Ii 1001902 Głośnik Bluetooth Czarny 80 W | 1 298 zł |
Głośnik MARSHALL Stanmore II | 1 499 zł |
Głośnik BT Marshall Stanmore II Black | 1 418 zł |
Głośnik MARSHALL Stanmore BT II, Bluetooth | 1 175 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!