Ceny na piłę Makita HS7601
Wideo 4Zdjęcia 6 | od 570 do 819 zł Kompaktowa i stosunkowo lekka ręczna pilarka tarczowa do prostego cięcia twardych materiałów. Zaprojektowany do użytku profesjonalnego i domowego. Posiada standardowy poprzeczny układ silnika. Moc napędu elektrycznego sięga 1200 W, co zapewnia prędkość obrotową tarczy do 5200 obr./min. Jest to wystarczające do cięcia drewna (w tym twardego), sklejki, płyt pilśniowych i wiórowych, płyt warstwowych, płyt wiórowych, laminatu, tworzyw termoplastycznych i metali nieżelaznych. Przeznaczony do talerzy o średnicy 190 mm z gniazdem 30 mm. Jakość cięcia zależy od rodzaju użytego brzeszczotu, a potężny silnik gwarantuje niezmiennie wysoką prędkość cięcia. Wyposażony w sztywną podeszwę z odlewanego ciśnieniowo aluminium. Waga piły Makita HS7601 to tylko 4 kg, co nie obciąża rąk i zachowuje siłę podcza...s długotrwałej pracy. Posiada wygodny gumowy uchwyt. Silnik jest niezawodnie chroniony przed kurzem i wyposażony w mocne i trwałe łożysko oporowe. Maksymalna głębokość cięcia wynosi 66 mm dla cięć prostych. Przy pracy pod kątem 45 ° głębokość wynosi 46 mm. Charakteryzuje się stosunkowo niskim poziomem hałasu i akceptowalną wydajnością w zakresie wibracji. Wyposażony w wysokiej jakości kabel elektryczny o długości 2,5 mz podwójną izolacją. W komplecie brzeszczot z 12 zębami, ogranicznik równoległy, przyłącze odkurzacza i klucz imbusowy. |
bez walizka (torba)walizka (torba), Makpac, 230 V |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
HS7601 Pilarka tarczowa MAKITA 1200W 190mm HS 7601 | 719 zł |
Pilarka tarczowa 1200W 190 mm HS7601 Makita | 639 zł |
Pilarka tarczowa elektryczna 1200W MAKITA HS7601 | 589 zł |
Makita Makita Pilarka tarczowa 1200w 190mm 66/46mm hs7601 | 819 zł |
Pilarka tarczowa MAKITA HS7601 | 665 zł |
Makita Pilarka Tarczowa Ręczna 1200W 190Mm M HS7601 88381686099 | 624 zł |
Pilarka tarczowa 1200W 190 mm HS7601 Makita | 639 zł |
Pilarka tarczowa elektryczna 1200W MAKITA HS7601 | 570 zł |
Pilarka tarczowa Makita HS7601 1200 W 190 mm | 644 zł |
Makita.Pilarka Tarczowa 190/1200W 66/46Mm Hs7601 | 650 zł |
Makita HS7601 | 611 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!