Ceny na wiertarkę / wkrętarkę Makita DDF485RFJ
Wideo 1Zdjęcia 10 | od 733 do 1 339 zł Profesjonalna wkrętarka akumulatorowa przeznaczona do prac montażowo-budowlanych lub montażowych. Pod względem mocy użytecznej (350 W) jest w przybliżeniu równa modelom sieciowym produkowanym przez tę samą Makitę. Narzędzie wyposażone jest w silnik bezszczotkowy z zabezpieczeniem przed nadmiernym nagrzewaniem i przeciążeniem. Aby zapewnić wydajną pracę, dostępne są 2 biegi i 21 ustawień momentu obrotowego (maksymalnie do 50 Nm). Szybkozaciskowy uchwyt wiertarski umożliwia stosowanie wszystkich typów bitów i wierteł sześciokątnych HEX o średnicy trzonka do 13 mm. Kompaktowe wymiary (169x79x238 mm) pozwalają na używanie wkrętarki Makita DDF485RFJ w ciasnych przestrzeniach, a podświetlenie LED pozwala na pracę w miejscach słabo oświetlonych. Zastrzeżona technologia XPT „Makitov” zapewnia dobr...ą ochronę „wnętrza” przed kurzem i wilgocią - możesz pracować w zakurzonym oświetleniu lub na zewnątrz w deszczową pogodę. Do wkrętarki dołączone są dwie baterie (3 Ah każda) oraz pudełko z systemu modułowego Makpac. |
akum. 2 szt. 2 Ah , etui Makpacakum. 2 szt. 3 Ah , etui Makpacakum. 2 szt. 5 Ah , walizkaakum. 3 szt 5 Ah , walizkaakum. brak, bez walizki |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Makita Wiertarko-Wkrętarka Czarny/Turkusowy DDF485RFJ | 733 zł |
Makita DDF485RFJ - drill/driver with 2x3AH batteries | 1 251 zł |
Wiertarko-wkrętarka Makita DDF485RFJ 18 V 2 x akumulator 3 Ah | 1 301 zł |
DDF485RFJ Akumulatorowa bezszczotkowa wiertarko-wkrętarka 18V MAKITA DDF 4 | 1 129 zł |
Makita Ddf485rfj Cordless Niebieski | 1 145 zł |
Makita Makita Wiertarko-wkrętarka 18v 50nm 2x3,0ah bldc makpac ddf485rfj | 1 339 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!