Ceny na wentylator Maestro MR-900
Zdjęcia 4 | od 63 do 75 zł Stosunkowo niedrogi wentylator o harmonijnym designie. Przede wszystkim zauważmy, że model prezentowany jest na rynku przez szereg modeli o różnych kolorach ostrzy: szarym, białym, niebieskim i zielonym. Model charakteryzuje się niezłym poziomem mocy – 60 W. Wirnik ma klasyczną konstrukcję z trzema łopatkami. Powiększone ostrza o zaokrąglonych krawędziach sprawiają, że urządzenie jest cichsze. Wirnik łopatkowy ma rozstaw 40 cm. Dmuchawa wyposażona jest w funkcję automatycznego obrotu głowicy w kierunku przeciwnym. W tym przypadku wentylator podłogowy Maestro MR-900 tworzy falowy przepływ powietrza. Dodatkowo istnieje możliwość regulacji kąta nachylenia. Środkowy słupek posiada mechanizm regulacji wysokości. Podpora ma formę krzyża. Jest to prosta, niezawodna i stabilna platforma. Łopaty są...bezpiecznie osłonięte promieniową metalową kratką. Tryb pracy konfiguruje się za pomocą tradycyjnego bloku przycisków. Przepływ powietrza można realizować przy dowolnej z trzech prędkości. Wentylator ten należy do klasy uniwersalnej. Model ten sprawdzi się zarówno w domu, jak i przy tworzeniu komfortu klimatycznego w miejscu pracy. Napęd zasilany jest poprzez klasyczny, domowy zasilacz o napięciu 220 V. |
Sortowanie |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Wentylator Maestro MR-900 | 75 zł |
Wentylator podłogowy MAESTRO MR-900 biało-niebieski | 75 zł |
Maselniczka Maestro (MR-900 biało-szary) | 70 zł |
Wentylator Maestro MR-900 | 66 zł |
Wentylator Maestro Wentylator stojący Maestro MR-900, 60W biało-niebieski | 64 zł |
Wentylator Maestro MR-900 | 63 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!