Ceny na wózek Lionelo Mika 2 in 1
Wideo 1Zdjęcia 6 | od 1 385 do 1 500 zł Zaletą wózka uniwersalnego jest to, że będzie rósł wraz z dzieckiem, ponieważ jest wyposażony w kołyskę i siedzisko, i wytrzyma jak najdłużej: maksymalne obciążenie to 22 kg, czyli przybliżona waga 4 -letnie dziecko. Użyj obszernej gondoli do transportu niemowląt. Materac pokryty bawełną wspiera zdrowy kręgosłup. Pokrowiec zapewni ciepło w zimie, a głęboki kaptur z okienkiem z siatki ochroni przed słońcem, wiatrem i deszczem, a latem zapewni odpowiednią wentylację. Jeśli maluch zasnął podczas spaceru, po prostu odczep kołyskę od stelaża i przenieś ją do domku za pomocą rączki. A gdy dziecko dorośnie i przeniesie się do kolejnego modułu, złóż kołyskę do bardziej kompaktowych rozmiarów, aby nie zajmowała dużo miejsca podczas przechowywania. Klocek spacerowy Lionelo Mika 2 w 1 jest regulowany...w zależności od potrzeb pasażera: można zmienić kierunek montażu (przód lub tył), wyregulować pochylenie oparcia i podnóżka, zamieniając siedzisko w koję. Wodoodporny kaptur z ochroną UPF 50+ i daszkiem jest gotowy na wszelkie kaprysy pogody, a dodatkowe akcesoria z pakietu pomogą mu w tym: folia przeciwdeszczowa, moskitiera i ciepły śpiworek. Dodatkowo stelaż umożliwia montaż fotelika samochodowego, zmieniając wózek w jeszcze bardziej wszechstronny model 3w1. A wśród plusów można wymienić wytrzymałe gumowe koła, które nie wymagają konserwacji, amortyzację zapewniającą miękką jazdę, regulowaną wysokość rączki, niewielką wagę (około 10 kg), wygodny system składania jak książka i pasek do przenoszenia wózek po złożeniu. |
gondola, siedzisko spacerowegondola, siedzisko spacerowe, fotelik samochodowy |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
LIONELO Mika wózek 2w1 gondola wózek spacerowy spacerówka folia przeciwdes | 1 385 zł |
Lionelo, Mika, Wózek wielofunkcyjny 2w1 + gondola + akcesoria, Grey Graphi | 1 479 zł |
Lionelo, Mika, wózek wielofunkcyjny, 2w1, Grey Stone | 1 463 zł |
Lionelo, Mika, Wózek wielofunkcyjny 2w1 + gondola + akcesoria, Grey Stone, | 1 479 zł |
Lionelo, Mika, Wózek wielofunkcyjny 2w1 + gondola + akcesoria, Green Fores | 1 500 zł |
Lionelo, Mika, Wózek wielofunkcyjny 2w1 + gondola + akcesoria, Blue Navy, | 1 408 zł |
Lionelo, Mika, wózek wielofunkcyjny, 2w1, Blue Navy | 1 462 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!