Ceny na rower dziecięcy Lionelo Haari
Wideo 1Zdjęcia 21 | od 323 do 417 zł Rodzaj: trójkołowy; Grupa wiekowa: od 1. do 3. r. ż.; Maksymalne obciążenie (kg): 25; Materiał ramy: stal; Średnica kół ("): 10; Koła: gumowe; Felgi aluminiowe; Rączka dla rodzica; Blokada kierownicy; Podnóżek; Blokada pedałów; Regulacja kąta pochylenia oparcia; Składany; Wyposażenie: błotniki dodaj do listymoje listy |
Sortowanie |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
LIONELO Haari Rower Trójkołowy 2w1 dla Dzieci do 25 kg od 15 do 5 lat TrójDOPASOWANIE Z WIEKIEM: Rośnie razem z dzieckiem. Rowerek spacerowy z siedziskiem montowanym przodem lub tyłem, a ko... więcejntrolę nad trasą sprawuje rodzic za pomocą regulowanej rączki. Gdy dziecko poczuje się gotowe, by samodzielnie przejąć ster, Haari zmieni się w klasyczny trójkołowy rowerek
NIEPRZEBIJALNE GUMOWE KOŁA Z BIEŻNIKIEM: Koła o średnicy 10 cali i 8 cali zostały wykonane w całości z wysokojakościow Amazon.plZłóż skargę | 400 zł |
Lionelo Rowerek Haari Jeans LioneloWielofunkcyjny rowerek trójkołowy Lionelo Haari Jeans Jest doskonały już dla dziecka od 18. miesiąca życia - poznaj... więcejrowerek Lionelo Haari, który stanowi wygodną i praktyczną alternatywę dla wózka spacerowego. Obrotowe siedzisko 360° pozwoli Wam na jazdę dopasowaną do aktualnych potrzeb - przodem... Bee.plZłóż skargę | 417 zł |
Rowerek trójkołowy Lionelo Haari stone grey Rowerek trójkołowy Lionelo Haari stone grey Lionelo Rower trójkołowy 2 w 1 - Haari Kontrola toru jazdy przez... więcejrodzica za pomocą rączki – funkcja pchacza Samodzielny rowerek dla starszych dzieci Obracane siedzisko – podróż przodem lub tyłem do kierunku jazdy Składany, w pełni regulowany daszek Łatwy montaż Odblaskowe elementy dla większego bezpieczeństwa Pasy bezpieczeństwa i zabezpieczająca poręcz Antypoślizgowe nakładki Wodoodporny materiał Pojemny kosz, torba i uchwyt na kubek Gumowe bezdętkowe opony z bieżnikiem – doskonała przyczepność Wolne koło Rowerek trójkołowy 2 w 1 Haari to rowerek trójkołowy zaprojektowany w taki sposób, by sprawić maluszkowi radość przez wiele lat. Wraz z wiekiem dziecka, zmienia swoją funkcję i dostosowuje się do indywidualnych potrzeb. ✔ Pchacz – dla najmłodszych dzieci. Wolne koło umożliwia kontrolowanie trasy przez rodziców za pomocą regulowanej rączki. Obrotowe siedzisko pozwala na to, by dziecko zwrócone było również przodem do rodzica, mogąc mieć z nim ciągły kontakt. ✔ Klasyczny trójkołowy rowerek – to doskonały wstęp dla starszych dzieci do nauki jazdy na tradycyjnym rowerze. Wysoki standard bezpieczeństwa ✔ ️ 3-punktowe pasy bezpieczeństwa – utrzymują dziecko w prawidłowej pozycji, nie ocierając wrażliwej jego wrażliwej skóry. ✔ Antypoślizgowe rączki chronią przed niepożądanym przesuwaniem się na kierownicy. ✔ Miękka, regulowana poręcz pokryta wysokojakościow Erli.plZłóż skargę | 370 zł |
Lionelo Rowerek Haari Jeans-58845 | 370 zł |
Rowerek Haari JeansWielofunkcyjny rowerek trójkołowy Lionelo Haari Jeans Jest doskonały już dla dziecka od 18. miesiąca życia - poznaj... więcejrowerek Lionelo Haari, który stanowi wygodną i praktyczną alternatywę dla wózka spacerowego. Obrotowe siedzisko 360° pozwoli Wam na jazdę dopasowaną do aktualnych... Taniaksiazka.plZłóż skargę | 417 zł |
Lionelo Rowerek Haari JeansWielofunkcyjny rowerek trójkołowy Lionelo Haari Jeans
Jest doskonały już dla dziecka od 18. miesiąca życia - po... więcejznaj rowerek Lionelo Haari, który stanowi wygodną i praktyczną alternatywę dla wózka spacerowego. Obrotowe siedzisko 360° pozwoli Wam na jazdę dopasowaną do aktualnych potrzeb - przodem lub tyłem. Wraz z rozwojem malucha można stopniowo demontować kolejne części, aż do postaci niezależnego rowerka dla małego odkrywcy, który sprawdzi się aż do ok. 5. roku życia (lub ... (zobacz więcej) Wyspaszkrabow.plZłóż skargę | 323 zł |
Lionelo, rowerek trójkołowy Haari Jeansrowerek trójkołowy haari regulowana wysokość uchwytu dla rodzica: 91 - 107 cm regulowany daszek z okienkiem i odbla... więcejskową lamówką podnóżek dla młodszych dziec... Empik.plZłóż skargę | 326 zł |
Rowerek Haari Jeans | 349 zł |
ROWEREK TRÓJKOŁOWY 2w1 OBRACANY REGULOWANY Z DASZKIEM LIONELO HAARI Rowerek trójkołowy z obracanym siedziskiem, wolnym kołem i możliwością regulacji Lionelo Haari Rower trójkołowy... więcej2 w 1 - Haari Kontrola toru jazdy przez rodzica za pomocą rączki – funkcja pchacza Samodzielny rowerek dla starszych dzieci Obracane siedzisko – podróż przodem lub tyłem do kierunku jazdy Składany, w pełni regulowany daszek z okienkiem Łatwy montaż Odblaskowe elementy dla większego bezpieczeństwa Pasy bezpieczeństwa i zabezpieczająca poręcz Antypoślizgowe nakładki Pojemny kosz, torba i uchwyt na kubek Gumowe bezdętkowe opony z bieżnikiem – doskonała przyczepność Wolne koło Od 18 miesięcy Rowerek trójkołowy 2 w 1 Haari to rowerek trójkołowy zaprojektowany w taki sposób, by sprawić maluszkowi radość przez wiele lat. Wraz z wiekiem dziecka, zmienia swoją funkcję i dostosowuje się do indywidualnych potrzeb. ✔ Pchacz – dla najmłodszych dzieci. Wolne koło umożliwia kontrolowanie trasy przez rodziców za pomocą regulowanej rączki. Obrotowe siedzisko pozwala na to, by dziecko zwrócone było również przodem do rodzica, mogąc mieć z nim ciągły kontakt. ✔ Klasyczny trójkołowy rowerek – to doskonały wstęp dla starszych dzieci do nauki jazdy na tradycyjnym rowerze. Wysoki standard bezpieczeństwa 3-punktowe pasy bezpieczeństwa – utrzymują dziecko w prawidłowej pozycji, nie ocierając wrażliwej jego wrażliwej skóry. Antypoślizgowe rączki chronią przed niepożądanym przesuwaniem się na kierownicy. Miękka, regulowana poręcz pokryta wysokojakościow Erli.plZłóż skargę | 380 zł |
Lionelo, Wózek spacerowy trójkołowy 2w1, Haari, 55x96x91-107 cmHaari to rowerek zaprojektowany w taki sposób, by sprawić maluszkowi radość przez wiele lat. Wraz z wiekiem dziecka... więcej, Haari zmienia swoją funkcję i dostosowuj... EmpikZłóż skargę | 399 zł |
Lionelo, rowerek trójkołowy Haarirowerek trójkołowy haari regulowana wysokość uchwytu dla rodzica: 91 - 107 cm regulowany daszek z okienkiem i odbla... więcejskową lamówką podnóżek dla młodszych dziec... EmpikZłóż skargę | 389 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!