Ceny na wózek Lionelo Amber 2 in 1
Zdjęcia 52 | od 1 066 do 1 590 zł Wielofunkcyjny wózek uniwersalny wyposażony jest w kołyskę dla niemowląt od pierwszych dni życia oraz blok spacerowy dla dorosłych pasażerów, którzy już wiedzą, jak samodzielnie siedzieć i trzymać plecy. Ale poza tym możesz zmienić go w model 3 w 1, dodając fotelik samochodowy, który mocuje się do podwozia za pomocą dołączonych adapterów. Jednocześnie taki system wytrzyma dłużej, ponieważ wytrzymuje obciążenia do 22 kg, a jest to orientacyjna waga 4-letniego dziecka. Kołyska wyposażona jest w miękki materac, dużą budkę odbijający promienie ultrafioletowe oraz osłony przed jasnym słońcem, wiatrem i niepogodą, a także uchwyt do przenoszenia. Klocek spacerowy Lionelo Amber 2 w 1 umożliwia regulację kierunku montażu (przód lub tył), pochylenia oparcia i podnóżka, w zależności od potrzeb i prag...nień maluszka. Na przykład może jeździć, eksplorując otaczający go świat, nie tracąc kontaktu wzrokowego z rodzicami lub zasypiając na świeżym powietrzu. A dzięki opcjonalnym akcesoriom zawartym w pakiecie będziesz przygotowany na każdą nieoczekiwaną sytuację. Obejmuje to gruby pokrowiec na nóżki na zimę, uniwersalną osłonę przeciwdeszczową i moskitierę (do gondoli i siedziska), matę do przewijania, torbę dla rodzica i bagażnik na zakupy i zabawki. Wózek otrzymał również wygodny system składania do kompaktowych rozmiarów, bezpiecznik uniemożliwiający samoczynne składanie, rączkę z regulacją wysokości, pompowane koła z amortyzacją oraz tapicerkę, która jest wysoce odporna na ścieranie i rozciąganie oraz łatwa w utrzymaniu czystości. |
gondola, siedzisko spacerowegondola, siedzisko spacerowe, fotelik samochodowy |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
LIONELO Amber wózek spacerowy 2 w 1 do 22kg montaż siedziska przodem lub t | 1 400 zł |
Lionelo, Amber, Wózek wielofunkcyjny 2w1, spacerówka + gondola + torba + a | 1 275 zł |
Lionelo, Amber Lovin, wózek spacerowy, 2w1, Black | 1 366 zł |
Lionelo, Amber, Wózek wielofunkcyjny 2w1, spacerówka + gondola + torba + a | 1 066 zł |
Lionelo, Amber, Wózek wielofunkcyjny 2w1, spacerówka + gondola + torba + a | 1 322 zł |
Lionelo, Amber Dreamin, wózek spacerowy, 2w1, Black | 1 366 zł |
Lionelo, Amber, wózek wielofunkcyjny 2w1, Grey Stone | 1 366 zł |
Lionelo, Amber, wózek wielofunkcyjny 2w1, Pink Rose | 1 366 zł |
Lionelo, Amber, wózek wielofunkcyjny 2w1, Blue Navy | 1 366 zł |
Lionelo, Amber, wózek wielofunkcyjny 2w1, Grey Graphite | 1 366 zł |
Lionelo, Amber 2in1, wózek wielofunkcyjny, Black Onyx | 1 590 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!