Ceny na lodówkę Liebherr CBNef 5735 srebrny
Zdjęcia 8 | od 7 499 do 7 999 zł Pojemność całkowita (l): 381; Liczba komór: 3; No Frost: zamrażarka; Funkcje: zabezpieczenie przed dziećmi; sygnał zamknięcia drzwi; zmiana kierunku otwierania drzwi; Pojemność lodówki (l): 167; komora świeżości; Komora zero (l): 108; Szybkie chłodzenie; Chłodzenie dynamiczne; Automatyczne rozmrażanie |
Sortowanie |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
RABAT 6kod: LIE6 Lodówka wolnostojąca LIEBHERR CBNef 5735 Comfort (BioFres | 7 998 zł |
Chłodziarko-zamrażarka LIEBHERR CBNef 5735 Comfort (22)8777777- Autoryzowa | 7 998 zł |
Lodówka LIEBHERR CBNef 5735 No frost 201cm Srebrna | Bezpłatny transport | 7 499 zł |
Lodówka LIEBHERR CBNef 5735 No frost 201cm Srebrna | Bezpłatny transport | 7 999 zł |
Chłodziarko-zamrażarka LIEBHERR CBNef 5735 Comfort (22)8777777- Autoryzowa | 7 998 zł |
Liebherr CBNef 5735 do wyczerpania zapasów | 7 998 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!