Tablet
Lenovo Yoga Tab 11 128 GB
Wideo 1Zdjęcia 7 | od 1 079 do 1 224 zł Tablet reprezentuje serię Lenovo Yoga, co oznacza, że dziedziczy swoją główną cechę – wbudowaną metalową podstawkę. Dzięki niej gadżet można postawić na stole lub nawet powiesić na ścianie, a także wykorzystać jako e-book, ramkę na zdjęcie czy konsolę. A sam producent podkreśla, że model nadal bardziej nadaje się do rozrywki. Uwagę zwraca wyświetlacz 2K: to 11-calowy panel IPS o rozdzielczości 2000x1200 pikseli, obsłudze Dolby Vision i systemie ochrony oczu Eye Care. Na takim ekranie wygodnie jest oglądać ulubione filmy i programy telewizyjne, grać, przeglądać kanały sieci społecznościowych itp. Czterogłośnikowy system audio JBL z technologią Dolby Atmos zapewnia również realizm tego, co dzieje się na ekranie. Tablet obsługuje pióro Lenovo Precision Pen 2, ale należy go kupić osobno. Od st...rony sprzętowej Lenovo Yoga Tab 11 jest zasilany przez procesor MediaTek Helio G90T w połączeniu z 4 GB pamięci RAM. Pojemność pamięci wynosi 128 GB, ale w razie potrzeby można ją rozszerzyć za pomocą karty pamięci. Za autonomię odpowiada akumulator o pojemności 7500 mAh, który zapewni do 15 godzin oglądania filmów online na jednym ładowaniu. Dodatkowo obsługuje szybkie ładowanie 20W. A do rozmów wideo oraz robienia zdjęć i filmów dostępne są aparaty główne i przednie o rozdzielczości 8 MP każdy. |
128 GB256 GB |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Lenovo Yoga Tab 11 128 Go 279 cm 11" Mediatek 4 Go Wi-Fi 5 80211ac Android | 1 079 zł |
Lenovo Yoga Tab 11 (YT-J706F) 4/128GB WiFi (ZA8W0035PL) szary TB-AND-LEN-0 | 1 085 zł |
Lenovo Yoga Tab 11 Helio G90T 11' 2K Ips Tddi 400Nits, Touch 4/128Gb Arm M | 1 079 zł |
Tablet Lenovo Yoga Tab 11 Helio G90T 11" 2K IPS TDDI 400nits, Touch 4/128G | 1 156 zł |
Tablet Lenovo Yoga Tab 11 Helio G90T 11" 2K IPS TDDI 400nits, Touch 4/128G | 1 079 zł |
Tablet Lenovo Yoga Tab 11 Helio G90T 11" 2K IPS TDDI 400nits, Touch 4/128G | 1 224 zł |
Tablet Lenovo Yoga TAB 11 ZA8W0035PL G90T/112K/4GB/128GB/And11 | 1 079 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!